Погодинна оренда бібліотек в Україні

Бібліотеки поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Бібліотеки


Київ, метро Деміївська

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Бібліотеки в Україні - загальний рейтинг

3.1 із 5.0
  7 відгук(ів)

Останні відгуки

★☆☆☆☆   1 из 5.0

 Дуже корумповане місце стало. Раніше знімали тут і безплатно і за 300 грн з людини. А видно через війну, захотіли нажитися на людях і просять за 2-х годинну оренду 5700 грн. Смішно, особливо, коли знаєш справжні ціни.


★☆☆☆☆   1 из 5.0

 Чтобы забронировать место, нужно пройти целый квест. Коммуникация отвратительная. Общаются наотвали, а зря. Могли бы сотрудничать на постоянной основе. В общем не рекомендую. Лучше выбрать другую библиотеку, например КПИ.


★★☆☆☆   2 из 5.0

 Місце гарне, але люди...дуже жадібні. Краще обирати інше, більш привітне місце, ніж там, де тебе хочуть одурити.


★★★☆☆   3 из 5.0

 Не сподобалось. Прикольне, але гниле місце.


★★★★★   5 из 5.0

 Дуже красиве мiсце. Приємно, що в Києвi є такi мiсця❤️


Як організувати зйомку у бібліотеці?

Залежно від політики конкретної бібліотеки, можуть бути різні правила щодо зйомки відео. Як правило, бібліотеки розрізняють два типи фото- та відеозйомки: особисту та професійну.

Особиста зйомка зазвичай не потребує додаткового дозволу, якщо вона не заважає іншим користувачам бібліотеки та не порушує їх прав. У більшості випадків така зйомка заборонена в зонах, де зберігаються стародавні, цінні та унікальні книги, документи, картини та інші експонати.

Професійна зйомка зазвичай потребує попереднього дозволу від адміністрації бібліотеки, а також може підлягати певним обмеженням. Для отримання дозволу на зйомку зазвичай потрібно звернутись до адміністрації бібліотеки, подати заявку та отримати відповідну згоду. Залежно від політики бібліотеки, може бути встановлено певні обмеження на розмір та кількість знімального обладнання, місце проведення зйомки та додаткову оплату за використання приміщень тощо.

Перед тим, як знімати відео у бібліотеці, важливо ознайомитись з її правилами та політикою щодо зйомки, щоб уникнути порушення правил та неприємних ситуацій.

Ось декілька загальних порад щодо зйомки у бібліотеці 📚:

  • Перед початком зйомки завжди уточнюйте правила бібліотеки та домовляйтеся про умови зйомки з адміністрацією.
  • Використовуйте тільки узгоджене обладнання. Не забувайте, що в деяких зонах бібліотеки заборонено зйомку з будь-яких пристроїв.
  • Будьте обережні та уважні, щоб не заважати іншим користувачам бібліотеки. За можливості, оберіть час для зйомки, коли бібліотека менш переповнена.
  • Заборонено знімати та поширювати будь-яку конфіденційну інформацію, яка може порушити права або приватність інших користувачів бібліотеки.
  • Після завершення зйомки переконайтеся, що ви не залишили за собою мішок зі сміттям, не порозкидували речі та не завадили іншим користувачам.

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду бібліотеки

Яка вартість оренди бібліотеки?

Вартість оренди бібліотеки поки що невідомо, оскільки у розміщеннихбібліотеки не вказана ціна оренди. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору бібліотеки?

Почніть свій вибір бібліотеки зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти бібліотеки у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди бібліотеки?

1 із 252 просторів України знаходяться у розділі Бібліотеки.