Погодинна оренда спортивних залів в Україні

Спортивні зали поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Спортивні зали


Київ, метро Печерська


Київ, Соломʼянський район
від 300 до 700 грн/година


Київ, метро Палац спорту
від 1 200 до 1 500 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Спортивні зали в Україні - загальний рейтинг

4.5 із 5.0
  2 відгук(ів)

Останні відгуки

★★★★☆   4 из 5.0

 Погана підлога , а так все 👍


★★★★★   5 из 5.0

 Рад, что в Киеве открылся такой зал. Можно приходить с тренером и заниматься индивидуально в тренажерном зале. Все новое, чистое, приятно заниматься.


На що слід звернути увагу при оренді спортивного залу?

  • Розмір та тип зали. В залі повинно бути достатньо місця для проведення занять, а також спеціальні обладнання та матеріали, які можуть бути потрібні для конкретного виду спорту. Також в залі повинно бути відповідне покриття підлоги для занять спортом.
  • Умови та сервіс. Перед орендою спортивної зали слід переконатися, що в ній є всі необхідні зручності, такі як роздягальні кімнати, душові, туалети, зручні меблі та інше. Також варто дізнатися, чи надаються додаткові послуги, такі як оренда обладнання, тренерські послуги, придбання спортивного харчування та інше.
  • Ціна та доступність. Оренда спортивної зали може бути досить дорогою, тому важливо заздалегідь дізнатися про ціну та наявність знижок та акцій. Також варто звернути увагу на доступність зали, особливо якщо ви збираєтеся займатися регулярно.
  • Безпека та правила. В залі повинні бути відповідні умови для занять спортом та дотримання правил безпеки, такі як наявність пожежного та медичного обладнання, перевірка безпеки приміщення та інше. Кожна спортивна зала має свої правила, які слід заздалегідь дізнатися та дотримуватися. Це можуть бути правила поведінки, правила щодо користування обладнанням, правила бронювання та інше.

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду спортивних залів

Яка вартість оренди спортивних залів?

Вартість оренди спортивних залів починається від 300 грн/година, а середня вартість - від 750 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору спортивних залів?

Почніть свій вибір спортивних залів зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти спортивних залів у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди спортивних залів?

3 із 252 просторів України знаходяться у розділі Спортивні зали.