Погодинна оренда баскетбольного залу в Україні

Баскетбольні зали поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Баскетбольні зали


Київ, метро Печерська


Київ, Соломʼянський район
від 300 до 700 грн/година


Київ, метро Палац спорту
від 1 200 до 1 500 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Баскетбольні зали в Україні - загальний рейтинг

5 із 5.0
  1 відгук(ів)

Останні відгуки

★★★★★   5 из 5.0

 Рад, что в Киеве открылся такой зал. Можно приходить с тренером и заниматься индивидуально в тренажерном зале. Все новое, чистое, приятно заниматься.


Чим відрізняється професійний баскетбольний зал від звичайного?

Професійний баскетбольний зал і звичайний зал для гри у баскетбол можуть відрізнятися за розмірами, якістю покриття, обладнанням та іншими факторами.

Перш за все, професійні баскетбольні зали мають строго визначені розміри відповідно до міжнародних стандартів, що дозволяє гравцям підготуватися до майбутніх матчів і турнірів. Такі зали зазвичай мають покриття, яке забезпечує хороше зчеплення з підлогою, дозволяє швидко рухатися, що дуже важливо для збереження безпеки гравців та гарної гри.

У професійних залах зазвичай є повністю обладнана зона для тренувань, де можна проводити тренування з кваліфікованими тренерами, використовуючи спеціальні тренувальні прилади та інші засоби.

Також у професійних залах зазвичай встановлені спеціальні системи освітлення та звукового супроводу, що дозволяє створювати максимально реалістичну атмосферу під час тренувань та матчів. Окрім того, у професійних залах можуть бути встановлені відеокамери, що дозволяє проводити відеозйомку та аналізувати гру гравців для поліпшення їхньої техніки та стратегії гри.

Звичайні зали для гри у баскетбол можуть бути меншими за розмірами та мати менше обладнання, а також можуть бути менш вимогливими до покриття та звукової та світлової атмосфери.

Ще одна важлива різниця між професійними та звичайними залами для гри у баскетбол полягає у тому, що професійні зали зазвичай знаходяться в спортивних комплексах або спортивних аренах, які можуть вміщати тисячі глядачів. Це дозволяє проводити матчі на високому рівні та залучати більше глядачів.

У звичайних же залах для гри у баскетбол проводяться тренування та невеликі матчі на рівні любителів. Такі зали можуть бути частиною спортивних клубів, шкіл або університетів.

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду баскетбольного залу

Яка вартість оренди баскетбольного залу?

Вартість оренди баскетбольного залу починається від 300 грн/година, а середня вартість - від 750 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору баскетбольного залу?

Почніть свій вибір баскетбольного залу зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти баскетбольного залу у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди баскетбольного залу?

3 із 251 просторів України знаходяться у розділі Баскетбольні зали.