Погодинна оренда кіностудій в Україні

Кіностудії поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Кіностудії


Вишневе, Київська область
від 125 до 335 грн/година


Горбовичі, Київська область
від 1 000 до 1 500 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 800 грн/година


Київ, Дніпровський район
від 500 грн/година


Київ, метро Видубичі

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

У чому різниця між відеостудією та кіностудією?

Нові технології та соц. мережі так сильно захопили світ, що кожен може стати популярним поділившись своїм відео або знявши незалежне кіно. Як в першому, так і в другому випадку важливу роль грає локація або місце, де можна втілити свою ідею в життя. Тож якщо Ви задумали зняти відео професійно, тоді очевидно вибір стане між відеостудією і кіностудією. Так в чому ж різниця між цими двома, здавалося б, схожими просторами?

  • Тривалість оренди. Як правило, відеостудію можна орендувати на годину або на декілька годин. Кіностудії зазвичай орендують на більш тривалий час і рідко коли здаються на 1-2 години.
  • Вартість оренди. У відеостудіях зазвичай фіксована вартість оренди за годину, тому Ви легко зможете запланувати свій бюджет спираючись на базову комплектацію залу. У кіностудіях ціна оренди для кожного різна і залежить від багатьох чинників.
  • Наявність професійного світла. У кіностудіях, зазвичай, світлове обладнання не входить у вартість оренди, його можна орендувати додатково, але враховуйте, що за використання електрики також доведеться окремо доплатити. У відеостудіях завжди є базовий набір устаткування з постійним світлом, яке входить у вартість оренди залу.
  • Масштаб зйомки. У кіностудіях зазвичай знімають масштабні проєкти з великим бюджетом. Особливо коли треба задіяти в кадрі багато людей одночасно, або треба побудувати декорацію величезних розмірів. А у відеостудіях знімають, як правило, дрібні сцени, кліпи, блоги, танцювальні та спортивні відео.
  • Декорації. У відеостудіях зазвичай стоять фіксовані декорації, які не можна міняти. Максимум можна пересунути меблі для створення особистої атмосфери в кадрі. У кіностудіях же навпаки, можна свердлити, фарбувати, переставляти все місцями та оформляти на свій смак для створення унікального кадру.

Тепер коли, Ви знаєте відмінності між цими двома просторами, вибирайте потрібний формат і вперед знімати нові касові фільми або ролики, які наберуть мільйон переглядів на ютубі🎥

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду кіностудії

Яка вартість оренди кіностудії?

Вартість оренди кіностудії починається від 125 грн/година, а середня вартість - від 606.3 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору кіностудії?

Почніть свій вибір кіностудії зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти кіностудії у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди кіностудії?

5 із 249 просторів України знаходяться у розділі Кіностудії.