Погодинна оренда місць в бьюті коворкінгах в Україні

Бʼюті коворкінги поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Бʼюті коворкінги


Одеса, Приморський район
від 500 грн/година


Київ, метро Палац спорту
від 80 грн/година


Київ, метро Либідська
від 100 грн/година


Київ, метро Кловська
від 60 до 600 грн/година


Київ, метро Лукʼянівська
від 120 до 750 грн/година


Київ, метро Золоті ворота
від 90 до 600 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Переваги роботи в б’юті коворкінгах

Сьогодні світ індустрії краси відіграє велику роль у житті кожної людини. І, звичайно ж, кількість хороших фахівців стає дедалі більше. Тому не дивно, що створюються такі місця як б’юті коворкінги.

Бʼюті коворкінг – це простір, де будь-який майстер, перукар, масажист або майстер манікюру/педикюру, може орендувати робоче місце на годину або більше для роботи, відпрацювання професійних навичок або організації курсів. Такі місця мають низку переваг:

  • Красивий сучасний інтерʼєр. Більшість коворкінгів орієнтовані на те, щоб Вашим клієнтам подобалося там, тому вони завжди оформлені у стильних нейтральних тонах з гарними меблями та комфортними робочими місцями, що створює певний престиж для майстра та затишок для гостей.
  • Збільшення клієнтської бази та нові знайомства. У коворкінгах часто працюють майстри різного рівня та різних сфер, таким чином Ви можете завести багато нових знайомств, обмінятись досвідом та наповнити свою клієнтську базу. Адже часто клієнтам зручніше приходити одразу на кілька процедур в одне місце. І таким місцем може стати саме б’юті коворкінг.
  • Економія на інструментах та одноразових матеріалах. Коли Ви новачок або не хочете витрачатися зайвий раз, дуже зручно працювати в таких просторах, адже у вартість робочого місця часто входять сухожари, УФ-лампи, фени, рушники та ін. Для резидентів часто роблять хороші знижки, що, погодьтеся, дуже зручно. Цю інформацію завжди можна знайти в описі простору.
  • Зручне розташування. Найчастіше коворкінги роблять у зручних місцях, де неподалік знаходиться метро або хороша транспортна розв’язка. Тому Ви та ваші клієнти легко і зручно зможете дістатися салону навіть у годину-пік.
  • Погодинна оренда. Це одна з найбільших переваг б’юті простору. Оскільки свій робочий час легко змінити або підлаштувати під Ваш ритм життя і не потрібно буде переплачувати за пусте місце, як це буває при тривалій оренді всього кабінету. Коли працюєте, тоді й платите.

Бʼюті коворкінг – це сучасне місце для сучасних майстрів з усіма необхідними зручностями та якісними приладами. Обов’язково завітайте до цього місця. І нехай краса й надалі рятує світ💋

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду бʼюті коворкінгів

Яка вартість оренди бʼюті коворкінгів?

Вартість оренди бʼюті коворкінгів починається від 60 грн/година, а середня вартість - від 158.3 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору бʼюті коворкінгів?

Почніть свій вибір бʼюті коворкінгів зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти бʼюті коворкінгів у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди бʼюті коворкінгів?

6 із 249 просторів України знаходяться у розділі Бʼюті коворкінги.