Погодинна оренда павільйонів в Україні

Павільйони поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Павільйони


Вишневе, Київська область
від 125 до 335 грн/година


Київ, метро Виставковий центр


Київ, Дніпровський район
від 500 до 800 грн/година


Київ, метро Політехнічний інститут
від 700 до 1 400 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Для чого орендують павільйони?

Сьогодні знімальний павільйон – це важлива частина кіно і ТВ індустрії. Їх орендують для зйомок кліпів, кіно, ТБ шоу, передач, реклами, спектаклів і ін. На відміну від фотостудій і відеостудій, павільйони мають необмежені можливості для створення візуального контенту. Абсолютно будь-які декорації будуються з нуля згідно з вашою вимогою. І будь-яке приміщення з великого павільйону легко перетворити на квартиру, завод, пустелю, велетенський акваріум і все що тільки можна придумати. Вибираючи павільйон звертайте увагу на наступні параметри, щоб Ви могли втілити свої ідеї максимально точно і комфортно.

Розмір павільйону. Мабуть, з цього треба почати. На Roomroom, ми вказуємо розміри будь-якого простору, щоб легко було зрозуміти чи поміститися сцена у будівлі, чи досить високі стелі для освітлення і камер та ін. Користуйтеся фільтрами в розділах каталогу та обов’язково знайдете свій розмір.

Наявність додаткових кімнат. Оскільки павільйони орендують найчастіше для зйомок, не виключено, що на майданчику буде велика кількість людей, у тому числі й знаменитостей. Тому поцікавтеся заздалегідь чи досить в павільйоні технічних та адміністративних приміщень, чи є VIP- кімната, гримерка, кімната для клієнтів, зона для відпочинку і кейтерингу.

Що входить у вартість простору. Найчастіше павільйони мають мінімальний набір обладнання, а то і зовсім його не мають. Тому в кожному павільйоні абсолютно різні умови оренди. Як правило, якщо простір орендується на добу або більше, то додатково треба оплачувати комунальні послуги. Тому обов’язково запитуйте про повний прайс послуг в Адміністрації павільйону, який плануєте обрати для оренди.

Створення декорацій. Дуже часто оренда павільйону супроводжується додатковою послугою як створення декорацій. Це значно полегшує процес підготовки до зйомки, оскільки не треба додатково шукати компанію, яка зможе це зробити. Та і працівники простору явно краще знають усі можливості приміщення і зможуть підказати як краще створити той або інший декор.

Бажаємо Вам вдалих зйомок та знайти свій ідеальний простір. Також обов’язково зверніть увагу на кіностудії, вони також можуть стати чудовою альтернативою знімальному павільйону🎬

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду павільйону

Яка вартість оренди павільйону?

Вартість оренди павільйону починається від 125 грн/година, а середня вартість - від 441.7 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору павільйону?

Почніть свій вибір павільйону зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти павільйону у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди павільйону?

4 із 249 просторів України знаходяться у розділі Павільйони.