GL Studio – професійна відеостудія на Соломʼянці

Тип простору

Адреса

Київ, Соломʼянський район, проспект Лобановского, 53   карта

GL Studio – професійна відеостудія з потужним постійним світлом, яке можна використовувати як для якісного відео, так і для фотографування. Студія оснащена повним набором знімального обладнання, кольоровими паперовими фонами та стільцями. Простір GL Studio ідеально підійде для невеликих майстер-класів, лекцій, навчання та ін.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Кондиціонер
 • Опалення
 • Туалет
 • Стільці
 • Імпульсне світло
 • Паперові фони
 • Штучне освітлення

Платні послуги

 • Додаткове обладнання

Ціни простору GL Studio

250 грн/година
погодинна оренда залу у будні
300 грн/година
погодинна оренда залу у вихідні
1800 грн/зміна
оренда залу у будні на 8 годин
2200 грн/зміна
оренда залу у вихідні на 8 годин

Вікна: немає.
Місткість залу: до 5 осіб.
Обладнання:

 • Постійне світлодіодне відеосвітло 200 Вт (аналог 2 кВт галоген) – 2 шт.
 • Постійне світлодіодне відеосвітло 150 Вт – 1 шт.
 • Модифікатори світла – октабокс, стріпбокси, софтбокси, портретна тарілка, рефлектори).
 • Стійки для світла.

Обладнання за дод. плату:

 • Лайтборд.
 • Камери – Sony A73, Blackmagic 4k.
 • Петличні мікрофони, виносні мікрофони, рекордер.
 • Освітлення – світлодіодні панелі.
 • Кріплення для зйомки top down.
 • Системи стабілізації(Moza Air2).
 • Екшн камери.
 • Візок для камери.
 • Штативи/моноподи.
 • Тканинний chromakey.

Просторий зал з нейтральними сірими стінами та паперовими фонами – білий, чорний, жовтий. Одна зі стін – чорна та призначена спеціально для малювання крейдою. Зверніть увагу, що додаткове обладнання необхідно бронювати щонайменше за добу до бажаної дати використання, оскільки обладнання знаходиться не в студії та потрібен час на його доставку.

Заходи

GL Studio обирають для таких заходів:

Відгуки

0 із 5.0
  0 відгук(ів)
Відгуків ще немає
Вже відвідали цей простір? Поділіться своїм враженням, щоб ми могли стати ще краще 🙂

Найпоширеніші питання про GL Studio

Де знайти GL Studio?

Простір знаходиться за адресою: проспект Лобановского, 53, Київ.

Який графік роботи GL Studio?

Робочий графік простору: 9.00 - 18.00, Нд - вихідний

Яка вартість оренди приміщення у просторі GL Studio?

Вартість оренди починається від 250 грн/година та до 300 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з GL Studio?

Звʼязатися з GL Studio можна по телефону, по електронній пошті.

Правила оренди простору

Замовлення та бронювання Студії
Забронювати дату та час використання студії можна зателефонувавши за телефоном +38 (063) 667-55-26 – адміністратор надасть вам всю необхідну інформацію та забронює для Вас час оренди. Мінімальний час оренди – 1 година у будні, 2 години у вихідні дні. Бронювання відбувається за передоплатою 50% від броньованого часу. З усіма нашими гостями прийшли вперше, ми укладаємо договір оренди, з яким можна попередньо ознайомитись за цим посиланням.
Облік часу оренди
Врахування часу оренди в GLStudio починається із заброньованої години, а закінчується в момент виходу знімальної групи зі студії, тому просимо Вас розраховувати час роботи таким чином, щоб встигнути не тільки завершити зйомку, але й зібратися до кінця заброньованого вами часу.
Якщо після закінчення заброньованого часу оренда знята ще не закінчена, ви можете продовжити час оренди тільки у разі відсутності наступного бронювання. Якщо після вашого бронювання є наступний відвідувач, ми будемо змушені просити вас закінчити свою роботу вчасно.
Якщо ви приїхали раніше за погоджений час, зателефонуйте нам, адміністратор повідомить, чи є можливість зайти в студію раніше. У студії може відбуватися зйомка, тому просимо ставитись з розумінням до того, що вас можуть попросити почекати та повернутися у заброньований час.
Якщо ви запізнюєтеся, на жаль, студія буде змушена зарахувати час вашого запізнення під час вашої оренди. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується в повному обсязі.Якщо знімальна група складається з понад 5 осіб, вартість оренди збільшується на 50 грн/год, більше 8 осіб на 100 грн/год.
Правила використання студії та обладнання
Згідно з договором оренди, на час зйомки ви берете на себе матеріальну відповідальність і у разі заподіяння шкоди зобов’язуєтеся її відшкодувати. Адміністратори завжди готові допомогти вам у використанні наявного обладнання, включаючи паперові фони. Не соромтеся звертатися до адміністратора за допомогою, це допоможе уникнути можливих помилок у використанні обладнання та пов’язаних з цим непорозумінь. Якщо ви впевнені у своїх вміннях та можливостях, можете маніпулювати обладнанням студії самостійно.
Заміна модифікаторів світла, насадок та освітлювальних приладів виконуються лише адміністратором. Будь-які маніпуляції з обладнанням, такі як регулювання повороту та нахилу приладів, зміна висоти стійок потрібно виконувати максимально обережно. Пам’ятайте, що помилковий рух може призвести до пошкодження обладнання. Якщо ви не впевнені до кінця, що розумієте, як робити все правильно, зверніться до адміністратора, він радо допоможе вирішити ваше питання.
Якщо на зйомці присутні діти, зауважте, що бажано мати додаткову людину, доглядати дітей, поки дорослі та фотограф будуть задіяні у зйомці, оскільки в приміщенні є великогабаритне обладнання, високі стійки та проводи під напругою, які при необережному поводженні можуть призвести до травмування вас. або вашої дитини.Перебування тварин на території студії можливе лише за умови погодження цього з адміністратором, вартість оренди студії зростає на 100%, пошкодження обладнання чи реквізиту та його забруднення відшкодовується замовником.
Якщо заплановано зйомку оголених або частково оголених інтимних частин тіла, модель, яка бере участь у зйомці, повинна мати паспорт для підтвердження досягнення ним повноліття. У разі відсутності паспорта адміністрація може відмовити у наданні приміщення для зйомки.
У приміщенні студії заборонено курити, на територію не допускаються особи у нетверезому стані. Для їжі та напоїв, у студії використовується міні-кухня. У студії є туалет, душ-кабіна та Wi-Fi.
Залишаючи приміщення не залишайте свої речі, адміністрація не завжди може проконтролювати наявність забутих речей у студії і тому не може нести за них відповідальність.
Змінне взуття
У GLStudio підтримують чистоту та порядок для Вашого комфорту, тому просимо вас перед візитом до нас подбати про змінне взуття, або будьте готові, що Вам запропонують бахили. Якщо учасники зйомки перебувають у студії у “вуличному” взутті, загальна вартість оренди збільшується на 200 грн, а при оренді зменшується на 30 хвилин для прибирання приміщення до приходу наступних відвідувачів.
Пошкодження обладнання
Після завершення роботи адміністратор перевіряє стан студійного обладнання, у разі пошкодження орендар зобов’язаний сплатити вартість пошкодженого обладнання чи його ремонт. Вартість пошкодження чи забруднення паперового тла розраховується виходячи з ціни 280 грн/м.п. Довжина пошкодженого фону розраховується від початку робочої (не забрудненої) поверхні до крайньої точки забруднення щодо власника фонів. Додаткове розмотування фону (використання фону щодо спочатку розмотаного. Зазвичай 1-2 метри) розраховується виходячи з ціни 280 грн/м.п.


Простір GL Studio також відомий як: ЖЛ студия, Джи Ель студия