Light Studio – фотостудія з 5 залами та білою циклорамою

Тип простору

Адреса

Київ, метро Політехнічний інститут, вул. Мамина-Сибіряка, 21   карта

Light Studio – це велика фотостудія з 5 різними залами поруч з метро Політехнічний інститут. Студія настільки універсальна, що тут є: біла та чорна циклорами, ванна, спальня, дитяча кімната та кухня. У просторі Light Studio є великий вибір професійного обладнання, а також все необхідне для максимально продуктивної роботи.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Кондиціонер
 • Опалення
 • Туалет
 • Колонка для музики
 • Ванна
 • Інтерʼєр
 • Кухня
 • Ліжко
 • Природне освітлення
 • Циклорама

Платні послуги

 • Гримерка
 • Додаткове обладнання
 • Наповнення ванни
 • Організація свята
 • Оренда суконь та одягу
 • Паперові фони
 • Тканинні фони
 • Фотограф

Ціни простору Light Studio

Зал Open Space

600 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 300 м2
Площа білої циклорами: 54 м2
Висота стелі: 5 м
Вікна: великі вікна.
Обладнання: базовий комплект світла.

Світлий зал з великою білою циклорамою та дерев’яною підлогою. У залі багато природного світла, є великий вибір стільців. Зверніть увагу, що у залі немає дверей, тому це приміщення функціонує як open space.

Зал Fashion Space

500 грн/година
погодинна оренда залу
500 грн
вартість набору ванни

Площа: 80 м2
Висота стелі: 5 м
Вікна: одне вікно – 16 м2
Обладнання: базовий комплект світла.

Стильний зал Light Studio оформлений у темних та зелених тонах. У залі є декілька мінімалістичних зон з диванами та кріслами. При зйомці із наповненою ванною мінімальна оренда залу – 2 години (послуга оплачується окремо).

Зал Loft Space

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 80 м2
Висота стелі: 5 м
Вікна: є.
Обладнання: базовий комплект світла.

Вишуканий темний зал з елементами бохо та лофту. Центром інтер’єру є стіна прикрашена сірим гарнітуром, на тлі якої стоїть журнальний столик із двома кріслами. А зона біля вікна обладнана платформою з матрацом та подушками.

Зал White Space

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 150 м2
Висота стелі: 5 м
Вікна: є.
Обладнання: базовий комплект світла.

Світла зала з ванною та рожевим декором в одній половині та широке ліжко, сходи й скляна перегородка – в іншій. Посеред зали стоїть обідній чорний стіл з квітами та посудом.

Зал Morning

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 80 м2
Розміри залу: 15×7 м
Висота стелі: 5 м
Вікна: є.
Обладнання: базовий комплект світла.

Зал оформлений у стилі бохо з білосніжною кухнею з дерев’яними стільчиками та драбиною, та декоративним ліжком на підлозі.

Зал Black Space

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 150 м2
Висота стелі: 5 м
Чорна циклорама: 4.5х6.5 м
Вікна: є.
Обладнання: базовий комплект світла.

Більшу частину зла займає чорна кутова циклорама. Навпроти циклорами розташована система підвісних фонів. Покриття підлоги – паркет. Також приміщення добре освітлюється природним світлом через великі вікна.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця

Площа: 45 м2.

У просторі Light Studio є гримерна кімната на 6 робочих місць з професійним світлом. У студії можна орендувати сукні напрокат для зйомки.

Заходи

Light Studio обирають для таких заходів:

Відгуки

3 із 5.0
  1 відгук(ів)
★★★☆☆   3 из 5.0

 Снимали в зале с циклорамой Опенспейс. Не понравилось, что съемка может превратиться в проходной двор. Так как проход в туалет как раз через этот зал. А еще рядом в другом зале снимали видео и нам постоянно говорили сделать музыку тише хотя ее и так практичски не было слышно. Выходит что другие клиенты важнее нас? Хотелось бы чтобы об этом предупреждали заранее, а не ставили перед фактом в день съемки.


Найпоширеніші питання про Light Studio

Де знайти Light Studio?

Простір знаходиться за адресою: вул. Мамина-Сибіряка, 21, Київ.

Який графік роботи Light Studio?

Робочий графік простору: Цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Light Studio?

Вартість оренди починається від 500 грн/година та до 600 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з Light Studio?

Звʼязатися з Light Studio можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

1. У разі псування обладнання та аксесуарів Ви зобов’язуєтесь відшкодувати збитки. Орендар зйомки несе повну матеріальну відповідальність за все обладнання та декорації студії, а також за дії осіб, які беруть участь у зйомці та/або перебувають під час зйомки у фотостудії. Якщо у Вас немає можливості на місці розплатитись, адміністратор бере в заставу Вашу техніку.
2. Для оренди необхідно внести 100% оплату за орендований час.
3. Після закінчення зйомки орендар зобов’язаний винести із зали сміття, що утворилося під час зйомки та інші предмети, що заважають подальшому проведенню зйомки в залі. Або орендар вносить оплату у розмірі 100 грн на прибирання зали. Якщо необхідно мити підлогу – 200 грн. Якщо ви хочете проводити фотозйомку з рідинами, необхідно повідомити адміністратора, забезпечити гідроізоляцію частини знімальної площі. Використання метафану та гліттера має заздалегідь обмовлятися з адміністрацією студії, а також здійснюється доплата у розмірі від 500 грн.
4. Речі, видані адміністратором, слід здати назад. Якщо ви щось брали, рухали у процесі своєї роботи, будь ласка, поверніть усе на місце. Адміністратору потрібно близько 5 хвилин, щоб перевірити справність обладнання після його використання.
5. Початком оренди студії вважається заброньований час, а не час фактичної появи орендаря у студії. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю.
6. Якщо після заброньованого часу студія є вільною, Ви можете продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду кратно 30 хвилинам.
7.Якщо студія заброньована до певної години – Ви зобов’язані сплатити та залишити студію у зазначений час, без затримки, будь ласка, закінчуйте зйомку за 5-10 хвилин до кінця оренди, щоб у Вас залишився час зібратися та звільнити приміщення до наступного клієнта. Затримка більш ніж на 5 хвилин оплачується як за пів години оренди.
8. Перебувати у фотостудії можна лише в масці для гігієни на період карантину та у змінному взутті, важливо, щоб взуття не залишало чорних рисочок на підлозі. Попереджайте про це всіх учасників зйомки. За відсутності змінного взуття капці можна взяти в адміністратора.
9. Загальна кількість людей на зйомці не більше п’яти, включаючи фотографа. Понад 5 осіб стягується доплата у розмірі 50 грн за 1 особу за 1 годину. Якщо організатор зйомки влаштовує будь-який захід, на якому буде присутнім більше ніж п’ять осіб одночасно, він зобов’язаний попередити адміністрацію студії заздалегідь.
10. У залах заборонено куріння будь-яких тютюнових виробів (включаючи iqos, glo та інші) та розпивання алкогольних напоїв. Недотримання правила штрафується у розмірі 500 грн.
11. Зняття софтбоксів з освітлювального обладнання без присутності адміністратора категорично заборонено. Під час роботи зі студійними освітлювачами будьте обережні! Заборонено приклеювати що-небудь на стіни, вікна та дзеркало скотчем або будь-яким іншим способом. можливе забруднення їхньої поверхні. Також заборонено запалювати свічки, що знаходяться у студії. Якщо ви хочете щось запалювати, звіть адміністратора. Вартість запалених свічок 200 грн.Використання бенгальських свічок заборонено у залах із дерев’яним паркетом.
12. Адміністратор має право перебувати у студії (у спеціально відведеному місці, не заважаючи та не бентежить орендарів), щоб перевірити її стан, цілісність обладнання та декорацій. Попередній показ студії здійснюється за попереднім дзвінком, суворо за умови, що зал вільний, або у перерві між орендами.
13. Якщо зйомка планується проводити за участю тварин, про це потрібно попередити адміністратора заздалегідь. Доплата за одну тварину 100 грн/год. У разі псування майна студії відповідальність лягає на орендаря. Також адміністратор має право взяти плату за прибирання зали.
14. На одну залу передбачено використання до 2 джерел світла. Кожен наступний оплачується 250 грн/годину. Також натяжка фону йде за додаткову плату у розмірі 250 грн/фон.
15. Адміністрація студії не несе відповідальності за забуті та загублені речі.

Умови скасування оренди

У разі відмови від заброньованого часу гроші не повертаються. У разі поважної причини відмови, ви можете отримати знижку 50% на нову броню, що дорівнює попередньої кількості годин, протягом двох тижнів з моменту відмови.


Простір Light Studio також відомий як: Лайт Студія, Лайт Студио