lookoftheday – фотостудія з 2 залами на Либідській

Тип простору

Адреса

Київ, метро Либідська, вул. Джона Маккейна, 3-А, 4 поверх, кв. 139   карта

lookoftheday – стильна фотостудія з 2 залами на території ЖК Французький квартал поряд з метро Либідська. Простір оснащений професійним знімальним обладнанням, великими вікнами та мінімалістичним інтер’єром. Студія lookoftheday добре підійде для “вуличних” зйомок, але при цьому не потрібно мерзнути та переживати, що перехожі потраплять у кадр.

Зручності

  • Wi-Fi
  • Опалення
  • Туалет
  • Дзеркало
  • Імпульсне світло
  • Природне освітлення

Ціни простору lookoftheday

Зал Street

650 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: є.
Місткість залу: до 5 осіб.
Обладнання: базовий комплект світла.

Великий зал із сірими стінами з різною фактурою. У кімнаті є дзеркало, 2 стільці, сірий куб та чорний журнальний стіл. У залі встановлені великі панорамні вікна, тому студія добре освітлюється природним світлом.

Зал Parking

500 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: є.
Місткість залу: до 5 осіб.
Обладнання: базовий комплект світла.

Зал оформлений у стилі гаража з білою оббивкою та сіро-білими стінами. У залі встановлені великі панорамні вікна, покриття підлоги – бетон. Є гримерне місце з підсвічуванням.

Правила оренди простору

Початок та тривалість зйомки
Початком фотосесії вважається час, на який було зроблено бронювання, незалежно від того, коли ви за фактом прибули до студії та почали знімати. Клієнт повинен залишити
студійний зал за 5 хв до закінчення часу зйомки, який було заброньовано та оплачено. Ви можете продовжити зйомку, якщо у графіку студії є вільний час після вашої броні – це оплачується додатково. Мінімальний час продовження – 30 хвилин.
Після внесення 100% передоплати – бронь на проведення зйомки стає дійсним.
У процесі вашої зйомки ви можете перейти з одного залу в інший, якщо той вільний. Різниця між вартістю залів не повертається.
Оплачуючи передоплату, Ви автоматично погоджуєтесь із правилами студії!

Устаткування
У вартість зйомки входить: зал, студійне світло та реквізити. Відповідальність за обладнання несе клієнт. У разі завдання шкоди, ви оплачуєте його ремонт або заміну, а також штраф 1500 грн на місці. Якщо вам потрібна допомога з обладнанням, зверніться до адміністратора.

Власність студії
За псування та поломку аксесуарів, інтер’єру, реквізитів та решти власності фотостудії, клієнт несе повну матеріальну відповідальність та відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості + штраф 1000 грн на місці.
Після закінчення зйомки студія повинна залишитися в тому ж вигляді, як і була до вашого візиту. Все обладнання фотостудії має бути у справному стані. Починаючи роботу в студії, клієнт несе повну відповідальність за будь-які події та наслідки, що відбуваються в залі, що орендується.Додаткове використання елементів декору та техніки у процесі вашої зйомки – має бути погоджено з адміністрацією студії! Якщо ви не погодили цей момент з адміністрацією, студія може відмовити вам у наданні послуг!
Адміністрація студії або її представники не несуть відповідальності за речі клієнта у разі їх зникнення чи пошкодження під час зйомки!

Чистота у студії
У студії можна працювати тільки в чистому взутті або бахилах. Подбайте про те, щоб попередити моделей про необхідність мати з собою чисте та сухе взуття.
Використання будь-яких вибухонебезпечних рідин, спецефектів, специфічного гриму для обличчя та тіла на знімальному майданчику заборонено.
Якщо при зйомці використовується масло / тональні засоби / жирний крем просимо не сідати на меблі та не тулитися до стін! У разі пошкодження власності студії клієнт повинен буде відшкодувати хімчистку чи ремонтні роботи у 100% розмірі та сплатити штраф 800 грн!
Якщо під час зйомки використовується фарба або будь-які засоби для малювання, студія повинна бути попереджена!
Кататися на будь-яких суднах у залах заборонено!
Будь-яке пошкодження паперового фото фону оплачується клієнтом – вартість за 1 погонний метр – 250 грн.
Адміністратор має право зайти на знімальний майданчик під час зйомок для контролю. Якщо особливо вашої роботи це не зручно – погодьте це заздалегідь, до початку зйомки. Під час роботи у студії ведеться відеоспостереження усіх залів.Перебування малолітніх дітей у студії дозволено лише якщо вони є учасниками зйомки!
Фотозйомка з тваринами можлива лише за попереднім погодженням з адміністрацією. Якщо це питання не узгоджено зі студією, адміністрація може відмовити вам у наданні послуг, оплата студії не повертається.
Адміністрація студії може відмовити клієнту у наданні послуг без пояснення причин!

Територія ЖК
Усі учасники зйомки зобов’язані дотримуватись правил житлового комплексу “Французький Квартал 2”, на території якого розташована студія. Забороняється виходити з ліфта на інших поверхах, крім 4-го, де безпосередньо знаходиться студія! У разі пошкодження майна комплексу клієнтом чи учасниками його команди, Клієнт несе повну матеріальну відповідальність! Адміністрація студії не відповідає за дії клієнта чи будь-якого учасника зйомки.

Умови скасування оренди

У разі відмови від бронювання, запізнення, неправильного планування часу або форс-мажорних ситуацій у вашому графіку – передплата не повертається!
Однак ви завжди можете перенести броню один раз на будь-який інший вільний час у календарі студії мінімум за 72 години до початку заброньованої зйомки.


Простір lookoftheday також відомий як: лукофзедей, лук оф зе дей