Positive Film – невелика відеостудія з циклорамою та хромакеєм

Тип простору

Адреса

Київ, метро Деміївська, проспект Валерія Лобановського, 115, 3 поверх   карта

Positive Film – це професійна відеостудія для фото- та відеозйомок з повним набором світлового обладнання. У студії є циклорама, хромакей, кольорові паперові та тканинні фони. Прстір Positive Film розташоване в тихому місці, тому в приміщенні можна записувати чистий звук.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Опалення
 • Туалет
 • Гримерка в залі
 • Імпульсне світло
 • Паперові фони
 • Штучне освітлення

Платні послуги

 • Асистент
 • Додаткове обладнання
 • Прибирання

Ціни простору Positive Film

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 56 м2
Висота стелі: 3.2 м
Хромакей циклорама: 5.6х3.2х4.5 м
Місткість залу: до 6 осіб.
Обладнання: світловий прилад Kino Flo на 4 лампи 4ft з зовнішнім баластом - 2 шт, відео та фото штатив.

Затишний зал з гримерною кімнатою та великим вибором реквізиту й стільців. Приміщення добре підійде для запису освітніх відео, блогерства та ін.

Заходи

Positive Film обирають для таких заходів:

Відгуки

0 із 5.0
  0 відгук(ів)
Відгуків ще немає
Вже відвідали цей простір? Поділіться своїм враженням, щоб ми могли стати ще краще 🙂

Найпоширеніші питання про Positive Film

Де знайти Positive Film?

Простір знаходиться за адресою: проспект Валерія Лобановського, 115, 3 поверх, Київ.

Який графік роботи Positive Film?

Робочий графік простору: 9.00 - 18.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Positive Film?

Вартість оренди починається від 500 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 2 год.

Як можна звʼязатися з Positive Film?

Звʼязатися з Positive Film можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Парковка
Є стоянка для машин.
Правила оренди простору

Бронювання
Фотостудія “Positive Film” приймає броню цілодобово та без вихідних лише через сайт студії. Бронь автоматично скасовується через 24 години, якщо ви не внесли передоплату. Ви отримуєте реквізити для оплати та суму на свою електронну пошту після бронювання.
Правила
Бронюючи студію, ви приймаєте умови оренди фотостудії.
Перед початком використання студії ми просимо ознайомитись із правилами оренди та перевірити справність техніки. Негайно повідомте адміністратору у разі проблем із приладами.
Початком оренди фотостудії вважається заявлений на замовлення час, а не час фактичної появи фотографа в студії. Запізнення на зйомку не знижує вартість послуг. Закінченням оренди вважається час, коли орендар покидає студію.
Відвідування фотостудії можливе тільки в змінному взутті, за відсутності якого орендар змушений буде використовувати стерильне взуття (бахили), що надається нами. Зверніть увагу, вимога до чистоти відноситься також до моделей.
Якщо кількість людей, які беруть участь у знімальному процесі протягом орендованого годинника 6-11, ціна за оренду збільшується на 25% та за кількості 12-20 осіб – на 50% + 250 грн за послуги прибиральниці.
Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання. У разі псування орендар зобов’язаний сплатити вартість зіпсованого обладнання.
У вартість оренди входить використання паперових фонів, що були у використанні, з можливим природним забрудненням. Псування, пошкодження або необоротне забруднення фонів оплачуються з розрахунку 210 грн за погонний метр.Будь-які маніпуляції з фонами виконуються лише у присутності адміністратора.
У студії не палять. Курити можна лише на вулиці.
Залишити приміщення в такому вигляді, в якому воно було Вам здане. У разі сильного забруднення студії оплачуються послуги прибиральниці – 250 грн.
Якщо проводиться зйомка в стилі «НЮ», то модель, яка бере участь у зйомці, має надати документ, що підтверджує її повноліття. У разі відсутності документа чи відмови показати адміністрація може відмовити у зйомці чи оренді приміщення.

Оренда обладнання
Ви можете принести своє освітлювальне обладнання за умови оренди студії не менше 8 годин, або якщо воно не є ідентичним нашому. Ознайомтеся із нашим обладнанням.
У разі використання клієнтом власних освітлювальних приладів з власними акумуляторами оплата не потрібна, але у разі підключення ламп до електроенергії студії оплата +50 грн за годину.
Обладнання, що орендується, обговорюється з адміністратором перед початком зйомки. Спочатку обране обладнання орендується на весь час зйомки. При необхідності можна додати обладнання в процесі зйомки, уточнивши в адміністратора.

Умови скасування оренди

Ви можете зняти броню студії не пізніше ніж за 48 годин. Якщо ви скасовуєте замовлення або переносите час/дату замовлення за 48 годин, студія залишає за собою право утримувати 100% вартості передоплати.


Простір Positive Film також відомий як: Позитив фільм, Позитив фильм