R18 – фотостудія з 7 залами у Голосіївському районі Києва

Тип простору

Адреса

Київ, метро Виставковий центр, Голосіївський проспект, 100/2   карта

R18 Studio – це мінімалістична не інтер’єрна фотостудія з 7 залами, лаунж зоною та гримерною кімнатою. У всіх знімальних приміщеннях, крім зали з білою циклорамою, великі панорамні вікна, що виходять на сонячну сторону. У студії R18 великий вибір обладнання Profoto, Dedolight та ARRI, є вітродуй, димова машина, відбивачі, штативи, музичний центр та ін.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Кондиціонер
 • Кулер з водою
 • Опалення
 • Туалет
 • Колонка для музики
 • Імпульсне світло
 • Паперові фони
 • Постійне світло
 • Предметний стіл
 • Природне освітлення
 • Тканинні фони
 • Циклорама
 • Штори блекаут
 • Штучне освітлення

Платні послуги

 • Асистент
 • Вентилятор
 • Гримерка
 • Диммашина
 • Додаткове обладнання
 • Фотограф
 • Штучний дощ

Ціни простору R18 Studio

Сірий зал

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 64 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна: є.
Обладнання: базовий комплект світла з 3 приладів Profoto.

Просторий зал з сірими нейтральними стінами та бетонною підлогою. В залі встановлені великі вікна з матовим покриттям, які створюють ефект фрострами та  освічують зал мʼяким світлом. В приміщенні є дзеркало увесь зріст та реквізит у вигляді кубів та стільців.

Білий зал

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 75 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна: немає.
Обладнання: базовий комплект світла з 3 приладів Profoto, предметний стіл.

Повністю білий зал з білою циклорамою та без вікон. В приміщенні є настінна система паперових фонів: темно-синій, сірий та зелений (хромакей). Зал ідеально підійде для зйомок каталогу, предметів тощо.

Аквахол

800 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 45 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна:
немає.
Обладнання: постійне світло, система душової подачі води зі стелі.

Спеціально обладнаний зал студії R18 з професійною системою подачі води зі стелі з ефектом дощу. Всі стіни залу чорного кольору, а підлога має спеціальне покриття, що імітує темну деревину, та не затримує воду на поверхні.

Портретний зал

400 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 30 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна:
є.
Обладнання: 2 джерела світла Godox.

Невеликий ідеальний зал для портретної зйомки. Зал обладнаний великими вікнами х матовим покриттям, що розсіює природне світло та робить його мʼяким. Стіни студії мають базові нейтральні кольори – білі та сірі відтінки. Підлога – бетон.

Зал Блогер

400 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 30 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна:
немає.
Обладнання: 2 постійних джерела світла Godox.

Унікальний зал створений спеціально для роботи блогерів. Приміщення має якісну шумоізоляцію, що дозволяє легко знімати відео з чистим звуком. Підлогове покриття – ковролін. Стіни залу прикрашають яскраві тканинні штори – зеленого, жовтого, червоного та блакитного кольорів.

Зал Панорама

600 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 80 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна: є.
Обладнання: 3 постійних джерела світла Godox.

Великий зал з білими стінами, кольоровими паперовими фонами та стільцями різної форми. Зал добре освітлений природним світлом.

Відео Хол

600 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 50 м2
Висота стелі: 4 м
Вікна: немає.
Обладнання: 2 LED-стріпбокса Godox, LED-моноблок Godox.

Повністю обладнаний зал для відео зйомок з якісним звуком завдяки звукоізоляції приміщення. Підлогове покриття – ковролін. Стіни вкриті мʼякими чорними плитами.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда 1 робочого місця

Гримерна кімната студії R18 розрахована на 6 робочих місць з підсвічуваними дзеркалами.  За запитом можна скористатися феном та праскою.

Заходи

R18 обирають для таких заходів:

Відгуки

5 із 5.0
  1 відгук(ів)
★★★★★   5 из 5.0

 Очень крутая студия. Хорошие владельцы. Всегда приятно тут снимать, хочется возвращаться)


Найпоширеніші питання про R18

Де знайти R18?

Простір знаходиться за адресою: Голосіївський проспект, 100/2, Київ.

Який графік роботи R18?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, без выходных

Яка вартість оренди приміщення у просторі R18?

Вартість оренди починається від 400 грн/година та до 800 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з R18?

Звʼязатися з R18 можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

Особливості роботи в залі Аквазону:
Категорично забороняється використовувати сипучі, фарбувальні, масляні матеріали (у тому числі нанесені на тіло та волосся), глітер, блискітки, пух, пір’я, без попереднього погодження з адміністрацією Студії.
Мінімальний час бронювання – 2 години. Тривалість зйомки складає 1 годину 45 хвилин. Зверніть увагу, що після закінчення цього часу Клієнти повинні закінчити зйомку та залишити Зал.
Студія надає спеціально облаштоване приміщення та якісне обладнання для зйомок з використанням води. У вартість оренди залу не входить послуга помічника на зйомці.
Для того, щоб зйомка принесла виключно позитивні враження і результат, фотограф, найнятий на таку зйомку, повинен мати досвід роботи з високошвидкісними спалахами! Результат залежить від кваліфікації та досвідченості Фотографа на зйомці.
Під час перебування в залі Аквазону вам необхідно пам’ятати про обережність та техніку безпеки, оскільки в цьому залі знаходяться не тільки дороге обладнання, а й електричні прилади.
Учасники зйомки повинні пройти попередній інструктаж роботи в залі Аквазона до початку зйомки. Застереження: знімати спалахи з місця їхнього закріплення на стінах суворо забороняється!
Студія просить моделей, що фотографуються в залі Аквазона, заздалегідь взяти з собою в студію: банні халат і рушник, капці, фен.
Загальні правила:
1. Загальні положення
1.1 Клієнт Студії бере у тимчасове користування (оренду) приміщення, обладнання, декорації та реквізит знімального залу.
1.2 Підставою для користування (оренди) є договір оренди, який укладають сторони до початку оренди.
1.3 Перед початком роботи Клієнт проходить інструктаж з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки та розпочинає роботу лише після отримання відповідного допуску.
2. Бронювання знімального залу
2.1 Замовлення оренди (бронювання) знімального залу здійснюється за телефоном, заповнюючи форму онлайн бронювання або безпосередньо в студії.
2.1.1. У разі здійснення оренди (бронювання) онлайн, відправник онлайн заявки на оренду отримає листа на вказану ним адресу електронної пошти, що і є підтвердженням бронювання.
2.2 Мінімальний час оренди залу/гримерної кімнати – 1 година, та не ділитися на менші проміжки часу. Відповідно, бронювання залу або гримерної кімнати на півтори години є неможливим.
2.3 Часом початку оренди залу/гримерної кімнати вважається час, на який Клієнт оформив бронь. Час закінчення оренди вважається час, коли Клієнт залишає студію (не коли закінчує зйомку).
2.4 До часу оренди залу входить час, необхідний клієнту для прибирання приміщення, приведення декорацій до початкового стану, повернення устаткування, реквізиту місця зберігання.
2.5 Продовження часу оренди можливе за відсутності наступного бронювання у графіку роботи залу або наступного Клієнта та оплачується згідно з актуальним прайсом.
2.6 Якщо Клієнт не звільнив своєчасно залу, що призвело до порушення графіка роботи залу та/або затримки наступного клієнта, він зобов’язується сплатити час затримки у триразовому розмірі.
2.7 Замовлення, зроблені після 21:00, обробляються наступного дня з 9:00 ранку.
2.8 Сплачений час у разі скасування зйомки не переноситься.

2.9 Вартість оренди залів вказана за кількості учасників зйомки не більше 8 осіб. Якщо кількість учасників зйомки перевищує 8 м осіб, вартість оренди збільшується на 50 грн/1 година – за кожного додаткового учасника.
3. оплата оренди знімального залу
3.1 Оплата провадиться шляхом готівкового чи безготівкового розрахунку (за допомогою грошового переказу на картку).
3.2 Бронювання від 3 годин і більше передбачає передоплату у розмірі 50% вартості оренди.
3.3 Передплата здійснюється на картку 5169 3305 1569 4930 на ім’я «Миколаїв Павло Романович»
3.4 Передоплата має бути виконана у день оформлення заявки на бронювання студії.
3.5 У призначенні платежу обов’язково мають бути зазначені: Прізвище та Ім’я клієнта, дата та час бронювання студії.
3.6. Після внесення передоплати, будь ласка, повідомте студію про це, зателефонувавши на студійний номер телефону: +38(098)0051771, +38(093)0051771. Альтернативно: Надішліть скріншот про успішну оплату оренди на пошту (hidden)
3.7 Оплата готівкою здійснюється до початку оренди зали безпосередньо Адміністратору студії.
3.8 Продовження оренди оплачується в момент продовження зали безпосередньо Адміністратору студії

Умови скасування оренди

Скасування броні зали здійснюється виключно письмово через електронну пошту студії — (hidden) При скасуванні бронювання знімального залу менш ніж за добу, з Клієнта стягується 50% вартості оренди. При скасуванні бронювання знімального залу в день оренди з Клієнта стягується 100% вартості оренди. У разі відмови Клієнта від сплати штрафів, Адміністрація студії залишає за собою право відмовити Клієнту у подальшій співпраці. Адміністрація студії залишає за собою право відмовити в оренді зали без пояснення причин. Внесена передоплата не повертається.


Простір R18 також відомий як: Студія Р18