Rococo Studio – фотостудія з цілодобовим денним світлом у Києві

Тип простору

Адреса

Київ, Соломʼянський район, вул. Машинобудівна, 32/22   карта

Rococo Studio – це професійна фотостудія з унікальною технологією постійного денного світла у будь-який час доби. Професійне обладнання, витончений інтер’єр, швидкий Wi-Fi та комфортна зона очікування – все це можна знайти у Rococo Studio. Простір ідеально підійде для інтер’єрних зйомок, фотосесій вагітних чи зборів нареченої.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Кондиціонер
 • Опалення
 • Туалет
 • Зона відпочинку
 • Колонка для музики
 • Імпульсне світло
 • Інтерʼєр
 • Ліжко
 • Паперові фони
 • Постійне світло
 • Штучне освітлення

Платні послуги

 • Гримерка
 • Додаткове обладнання
 • Зйомка з тваринами

Ціни простору Rococo Studio

Зал Замковий

600 грн/година
погодинна оренда залу з 9.00 до 21.00
900 грн/година
погодинна оренда залу з 21.00 до 9.00

Місткість залу: до 6 осіб.
Обладнання:

 • Технологія – природного сонячного світла 24/7.
 • Професійні спалахи Profoto D1 Air з керуванням Air Remote.
 • Постійне світло Jinbei LED (температура 5500K, потужність еквівалент 2000 Вт галогену).
 • Фотоліхтарі BitLighter.

Розкішний зал простору Rococo Studio з білими колонами та ліпниною на стінах, арковими вікнами, величезним каміном, бібліотекою та гвинтовими сходами. Вікна прикрашені високими вітражами, а біля великого круглого вікна розташоване дерев’яне підвіконня, на яке можна сідати та використовувати в процесі зйомки.

Зал Пентхаус

600 грн/година
погодинна оренда залу з 9.00 до 21.00
900 грн/година
погодинна оренда залу з 21.00 до 9.00

Місткість залу: до 6 осіб.
Обладнання:

 • Технологія – природного сонячного світла 24/7.
 • Професійні спалахи Profoto D1 Air з керуванням Air Remote.
 • Постійне світло Jinbei LED (температура 5500K, потужність еквівалент 2000 Вт галогену).
 • Фотоліхтарі BitLighter.

Вишуканий зал з великим білим ліжком, дзеркальним тривимірним кубом з безліччю лампочок, оригінальною бібліотекою біля овального вікна та make up зоною з дзеркалом на повний зріст.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця з 9.00 до 21.00
200 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця з 21.00 до 9.00
200 грн/година
погодинна оренда всієї кімнати

У студії Rococo Studio є затишна гримерна кімната на балконі з 2 робочими місцями.

Заходи

Rococo Studio обирають для таких заходів:

Відгуки

4 із 5.0
  1 відгук(ів)
★★★★☆   4 из 5.0

 Дуже красива студія, але на фото виглядає більшою ніж насправді. Куточок з ліхтариками дуууже маленький, хоча здається, що він у повний зріст. А в цілому дуже гарно, обовʼязково ще раз повернусь.


Найпоширеніші питання про Rococo Studio

Де знайти Rococo Studio?

Простір знаходиться за адресою: вул. Машинобудівна, 32/22, Київ.

Який графік роботи Rococo Studio?

Робочий графік простору: 10.00 - 18.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Rococo Studio?

Вартість оренди починається від 600 грн/година та до 900 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з Rococo Studio?

Звʼязатися з Rococo Studio можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Парковка
Немає.
Правила оренди простору

Мінімальний час оренди фотостудії – 1 год.
Студійна година триває 55 хвилин, за 5 хвилин до закінчення оренди адміністратор повинен безперешкодно потрапити до зали для перевірки та упорядкування для наступних гостей.
При затримці більш ніж на 5 хвилин оплачується наступна година незалежно від реальної можливості продовження часу залу.
Бронювання студії відбувається телефоном. Бронь потрібно сплатити до 12 години наступного дня!* Зверніть увагу, що не проплачена бронь, оформлена в телефонному режимі або заброньована через сайт, буде знята адміністратором студії о 12 годині наступного дня. *При бронюванні за день до оренди або більше 3-х годин – оплата провадиться протягом 2-х годин. Оплату броні необхідно підтвердити надіславши нам СМС із зазначенням прізвища та часу оплати для підтвердження!

Бронювання студії здійснюється лише після повної 100% передоплати.
Нічний тариф діє з 21:00 до 9:00 – до оплати +50% від стандартної ціни. Наперед обговорюється індивідуально з адміністрацією.

Перенесення дати та часу оренди можливе не пізніше ніж за 72 години (3 дні) до початку оренди! Один раз і не більше ніж на 14 днів за умови перенесення не більше 3 годин оренди. При перенесенні понад 4 години оренди стягується штраф від суми у вигляді 50%. Внесена сума не повертається та йде на погашення простою студії.
Після бронювання студія та внесення передоплати скасування броні з поверненням коштів неможливе, можливе лише перенесення на інший день та час з дотриманням правил перенесення викладених вище.

Вхід у фотостудію можливий лише у змінному взутті! Бахили заборонені! Змінне взуття повинне бути сухим і чистим. Ви також можете скористатися нашими кроксами або придбати в адміністратора одноразові капці. Змінне взуття дітям обов’язкове! Взуття «я тільки дійшов від машини» вважатися брудним =) Важливо! Попередьте моделей та фотографів про необхідність у чистому змінному взутті!

У простір студії допускатися до 6 осіб, якщо у вас гостей більше, йде доплата окремо — 50 грн/год за кожну людину, включаючи людей у ​​загальних зонах студії (ресепшн, зона очікування тощо). Зміна одних людей на інших у залах вважається як 50 грн/год за кожну людину. Будь ласка, повідомте про ваших гостей адміністрації заздалегідь.

Початком/закінченням оренди студії вважається заброньований час, незалежно від того почали ви зйомку пізніше або закінчили її раніше.
За 10 до закінчення оренди потрібно почати збиратися і повернути весь реквізит та обладнання на свої місця, де вони були на момент початку зйомки до закінчення вашої оренди знімального залу. У разі великої кількості сміття та якщо потрібне додаткове прибирання студії, стягується додаткова плата від 150 грн!

При необхідності ви можете продовжити час зйомки, якщо є вільний час. Крок тарифікації при продовженні оренди – 30 хвилин. Це означає, якщо Ви продовжуєте зйомку на 15 хвилин, то оплата буде як за пів години.
Наносити макіяж, грим, укладання, зачіску в знімальних залах заборонено! Штраф 500 грн. Для макіяжу та зачісок є спеціально обладнана гримерка, яку ви можете орендувати окремо.
Запалювання бенгальських вогнів, свічок, а також куріння та розпалювання відкритого вогню суворо заборонено! Штраф від 5000 грн незалежно від тривалості їх горіння!
Вживати напої та їжу у знімальних залах заборонено, для перекушування чи годування дітей можна скористатися зоною очікування.Розпивання алкогольних напоїв на території студії заборонено!
Забороняється використовувати блискітки, пух, сніг, конфетті, сипучі матеріали, що ллються, дим машини!
ЗАБОРОНЕНО користуватися студійними меблями, якщо модель перед зйомкою використовує якийсь крем (для засмаги, від засмаги), що може призвести до псування покриття меблів (плями на тканині, іншій оббивці) або іншого предмета інтер’єру. Штраф 1000 грн та відшкодування витрат на відновлення предмета інтер’єру.

У студії забороняється стрибати на м’яких меблях.
Вхід із тваринами дозволено за додаткову плату від 100 грн і лише за попереднім погодженням з адміністрацією.

Заборонено! Наклеювати на стіни студії клейку стрічку, скотч, а також свердлити отвори та монтувати кріплення.
При псуванні постільної білизни та меблів стягується плата від 350 грн за хімчистку.
При псуванні та поломці студійного майна (фотообладнання, реквізиту, аксесуарів, предметів меблів) та всієї іншої власності фотостудії, відшкодування матеріальних збитків лягатиме на орендаря, який несе повну матеріальну відповідальність та відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості.
У разі зйомки фото або відео оголеної натури всі моделі повинні мати документи, що підтверджують повноліття.
Студія та адміністратори не несуть відповідальності за залишені речі у залах, а також поза залами студії. Речі можуть бути лише в орендованому залі в орендований час. Також адміністратори студії не приймають особисті речі на зберігання у приміщеннях студії.
Адміністрація залишає за собою право не допускати до студії та видаляти зі студії осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння без відшкодування вартості орендованого часу.
За порушення правил оренди студії чи некоректної поведінки, адміністрація має право відмовити у наданні послуг без відшкодування вартості орендованого часу.
У залах та загальних приміщеннях студії ведеться цілодобова відеозйомка камерами спостереження з метою безпеки.

Форс-мажор. У разі відсутності технічної можливості проведення зйомок у вже орендований та оплачений час за обставинами, що не залежать від студії та її персоналу (відключення електроенергії, пожежа, повінь, землетрус та інше), працівники студії мають право перенести оплачений час на інший зручний для замовника день.

Умови скасування оренди

Перенесення дати та часу оренди можливе не пізніше ніж за 72 години (3 дні) до початку оренди! Один раз і не більше ніж на 14 днів за умови перенесення не більше 3 годин оренди. При перенесенні понад 4 години оренди стягується штраф від суми у вигляді 50%. Внесена сума не повертається та йде на погашення простою студії.
Після бронювання студія та внесення передоплати скасування броні з поверненням коштів неможливе, можливе лише перенесення на інший день та час з дотриманням правил перенесення викладених вище.


Простір Rococo Studio також відомий як: Рококо студия, Рококо студія