Skylight – фотостудія на Лукʼянівці

Тип простору

Адреса

Київ, метро Лукʼянівська, dул. Половецька, 49, 3 поверх   карта

Skylight (Скайлайт) – простора фотостудія у центрі Києва з 3 залами, гримерною кімнатою та гарним природним освітленням. У студії є кутова циклорама, професійне обладнання Profoto та Mole Richardson, тканинні та паперові фони, аудіосистема, гарна вентиляція та все необхідне для максимально продуктивної роботи. На цей час у просторі Skylight працює лише 1 зал.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Кондиціонер
 • Кулер з водою
 • Опалення
 • Туалет
 • Імпульсне світло
 • Природне освітлення
 • Тканинні фони
 • Циклорама

Платні послуги

 • Гримерка
 • Додаткове обладнання
 • Паперові фони
 • Проєктор
 • Фотограф

Ціни простору Skylight

Зал Magnum

500 грн/година
погодинна оренда залу

Площа: 170 м2
Висота стелі: 4.5 м
Вікна: є.
Обладнання:

 • 3x Profoto D1.
 • 2 x Stripbox 90×30 см
 • Octobox 120 см.
 • Octobox 60 см.
 • Magnum Reflector with Grid.
 • Standard Reflectors.
 • Beauty Dish Silver.
 • 4 x C-Stand.
 • Стійки, фіксатори, кріплення, затискачі, прапори, подовжувачі, обважнювачі тощо.

Велика зала студії візуально поділена на 2 зони: кутова циклорама та вільний простір з темною дерев’яною підлогою. У залі є стильний диван, який можна використовувати для зйомки як реквізит та тканинні фони.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда кімнати
150 грн/година
погодинна оренда кімнати без оренди залу

Гримерна кімната фотостудії Skylight розрахована на 2 робочі місця.

Заходи

Skylight обирають для таких заходів:

Відгуки

5 із 5.0
  1 відгук(ів)
★★★★★   5 из 5.0

 Идеальная студия для блогеров. Белые стены, стильная мебель, тканевые фоны. Остались очень довольны✨


Найпоширеніші питання про Skylight

Де знайти Skylight?

Простір знаходиться за адресою: dул. Половецька, 49, 3 поверх, Київ.

Який графік роботи Skylight?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Skylight?

Вартість оренди починається від 500 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з Skylight?

Звʼязатися з Skylight можна по телефону, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

Договір публічної оферти
1. Предмет Договору
1.1. Орендодавець зобов’язується надати, а Орендар зобов’язується прийняти у тимчасове використання фотостудію для проведення фото або відеозйомки.
У вартість оренди студії входять (попередньо узгоджується) декорації, реквізит та циклорама. За бажанням, ви можете за окрему вартість орендувати додатковий реквізит, паперові фони, гримерну та додаткове обладнання для зйомки. Наявність та можливість доставки всього бажаного уточнюйте заздалегідь.
1.2. Орендуючи фотостудію Орендар зобов’язується дотримуватись правил оренди, а також норм етикету та суспільної моралі.
1.3. Договір набуває чинності з моменту його підписання та діє до повного виконання зобов’язань. Строк дії договору складає один рік.
2. Час Оренди
2.1. Початком Оренди студії вважається заброньований і оплачений заздалегідь час.
2.2. У випадку запізнення Орендатора, заброньований час не продовжується. Якщо Орендатор запізнюється більше ніж на 30 хвилин та не попередив про це, вважається що Орендатор не з’явився на зйомку. Отримана передплата не повертається. При скасуванні бронювання менш ніж за 72 годин, кошти не повертаються.
2.3. Якщо після заброньованого часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час (уточнюйте цю інформацію в Орендодавця студії до початку зйомки) за додаткову оплату згідно з цінами студії. Крок положення складає 30 хвилин.
2.4. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні залишити приміщення студії. Орендатор який підписав договір, приводить студію до порядку та залишається до завершення її перевірки Орендодавцем. Зйомка закінчується за 5 хвилин до завершення заброньованого часу (якщо не має грандіозних змін в декораціях студії та не потребує довготривалого прибирання).
2.5. Закінченням оренди студії вважається час, коли Орендодавець перевірив працездатність орендованого студійного обладнання та реквізиту. Якщо ви залишаєтеся в студії більш ніж на 15 хвилин після закінчення часу оренди, ми подовжимо час оренди на наступні 30 хвилин, які ви зобов’язані сплатити відповідно до наших тарифів.
3. Умови
3.1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст. 6 Закону України «Про захист суспільної моралі»), а також заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 УКУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
3.2. Бронювання часу студії проводиться після повної передплати
3.3. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті та/або у бахілах. Циклорама має природні забруднення і ми можемо гарантувати її ідеальну чистоту тільки в разі індивідуального фарбування під конкретну зйомку (оплачується додатково)
3.4. Використання будь-яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки та т.п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії. Прибирання після таких зйомок оплачується додатково Орендарем. Прибирання, яке ви здійснюєте самостійно, входить у сплачений вами час оренди. Тож якщо характер вашої зйомки передбачає прибирання приміщення, враховуйте цей час, коли бронюєте студію.
3.5. Орендодавець має право бути присутнім на знімальному майданчику під час зйомок для контролю. Умова Орендаря щодо відсутності Орендодавця під час зйомок може і повинна бути узгодженою заздалегідь (до початку зйомки).
3.6. Увесь реквізит після зйомки повинен знаходитись на своїх місцях.
3.7. Усе, що явно не прописане у цьому договорі, потребує попередньої згоди з Орендодавцем.
3.8. Бронювання проводиться через телефонний номер студії, що зазначений на сайті з 9.00 до 21.00 (а також онлайн через аккаунт студії в Інстаграм та за номером в телеграм)
3.9. Наявність кольорових та інших фонів уточнюється заздалегідь в адміністратора
4. Відповідальність Орендатора
4.1. За псування і злам студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру та іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості (узгоджується додатково) Про будь-яку несправність, ваду, злам, псування тощо обладнання чи реквізиту студії, знайдену чи виявлену до початку зйомки Орендар має повідомити адміністратора студії в момент виявлення без зволікань.
4.2. За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф у розмірі 2500 грн. При ушкодженні приладу, оплачується повна вартість його ремонту або заміни на новий.
4.3. По закінченню часу оренди студія має бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.
4.4. Все обладнання у фотостудії після зйомки має бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).
4.5. У випадку порушення п. 3.1.,3.2. даного Договору, Орендар несе повну відповідальність у рамках чинного Законодавства України.
5. Інші умови
5.1. Орендар не заперечує проти використання та обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Орендар дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно у рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2294-VI. Орендар повідомлений про внесення його даних в базу персональних даних та ознайомлений з правами передбаченими ст. 8 Закону України «Про персональні дані».
5.2. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним Законодавством.
5.3. Цей Договір складений у двох примірниках, і має однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін.
5.4. Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
5.5. Орендодавець має право відмовити в оренді без пояснення причини до або в процесі зйомки, якщо пункти договору ігноруються Орендарем.
5.6. В залі дозволена участь в зйомці до 5 осіб в залі Магнум, Прожектор та Капсула за стандартну ціну
Доплата за додаткову кількість осіб:
50 грн за кожну додаткову особу на годину, що знаходиться на знімальному майданчику, в зоні гриму або в зоні очікування на адміністрації під час заброньованого часу
Дякуємо, що обрали нас і вдалої зйомки!

Умови скасування оренди

У випадку запізнення Орендатора, заброньований час не продовжується. Якщо Орендатор запізнюється більше ніж на 30 хвилин та не попередив про це, вважається що Орендатор не з’явився на зйомку. Отримана передплата не повертається. При скасуванні бронювання менш ніж за 72 годин, кошти не повертаються.


Простір Skylight також відомий як: Скайлайт