Space11 – фотостудія з 3 залами біля метро Деміївська

Тип простору

Адреса

Київ, метро Деміївська, вул. Деміївська, 33   карта

Space11 – це фотостудія з 3 стильними залами, оформленими бетонними стінами, дизайнерськими меблями та великими панорамними вікнами. У студії є простора гримерна кімната, лаунж зона та невеликий міні бар, де можна замовити каву. Space11 добре оснащена професійним світловим обладнанням, тому ідеально підійде для фешн зйомок.

Зручності

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Опалення
  • Туалет
  • Колонка для музики
  • Імпульсне світло
  • Інтерʼєр
  • Природне освітлення

Платні послуги

  • Гримерка
  • Додаткове обладнання

Ціни простору Space11

Зал Cult

750 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: великі панорамні вікна.
Обладнання: базовий набір обладнання.
Місткість залу: до 7 осіб.

Найбільший та мінімалістичний зал студії Space11. Приміщення оформлене витонченими чорними меблями, білими кубами, дзеркалом в повний зріст, живими рослинами та декоративними вазами. У залі встановлені великі панорамні вікна, тому кімната завжди добре освітлюється природним світлом. Час потрапляння сонячних променів – захід сонця.

Зал Nude

700 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: великі панорамні вікна.
Обладнання: базовий набір обладнання.
Місткість залу: до 7 осіб.

Витончений зал у пастельних тонах з фігурними стільцями та вишуканими меблями. Зал оформлений у французькому та скандинавському стилях. Зверніть увагу, що в залі немає дверей, робоча зона відокремлюється щільною шторою. Тому запис чистого звуку не гарантується.

Зал Art

650 грн/година
погодинна оренда залу
500 грн/година
погодинна оренда залу від 2-х годин

Вікна: великі панорамні вікна.
Обладнання: базовий набір обладнання.
Місткість залу: до 5 осіб.

Невеликий світлий зал з 2 декоративними стінами, легкими напівпрозорими шторами посеред кімнати та безліччю стильних деталей. У залі встановлені великі панорамні вікна.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця
150 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця без оренди залу

У студії Space11 є невелика гримерна кімната на 2 робочі місця.

Заходи

Space11 обирають для таких заходів:

Відгуки

4.7 із 5.0
  3 відгук(ів)
★★★★★   5 из 5.0

 Студия понравилась. Минималистичная, светлая и стильная)


★★★★☆   4 из 5.0

 Студия хорошая, но эти секретные входы с ожиданием админа внизу и проводами немного утомляют, хотелось бы более свободного входа и выхода.


★★★★★   5 из 5.0

 Арендовали большой зал Культ. Для съемки лукбуков идеально) Теперь хотим поснимать и в Нюде.


Найпоширеніші питання про Space11

Де знайти Space11?

Простір знаходиться за адресою: вул. Деміївська, 33, Київ.

Який графік роботи Space11?

Робочий графік простору: 9.00 - 18.00, без выходных

Яка вартість оренди приміщення у просторі Space11?

Вартість оренди починається від 500 грн/година та до 750 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 2 год.

Як можна звʼязатися з Space11?

Звʼязатися з Space11 можна по телефону, по електронній пошті, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

Час зйомки
Початком проведення зйомки вважається заброньований час. Проведення зйомки в фотостудії оплачується, починаючи з часу, на яке було зроблене замовлення незалежно від того, коли ви прибули в студію і почали знімати. Часом закінчення вважається час, до якого клієнт забронював зйомку. Клієнт зобов’язаний покинути студійний зал і гримерку не пізніше часу закінчення зйомки. Час зйомки в студії можливо продовжити, якщо в графіку є вільний час та це оплачується додатково.

Фактичний час зйомки за умови бронювання 2-х годин – 1 година 55 хвилин.

За 5 хвилин до кінця часу зйомки в зал заходить адміністратор для перевірки реквізиту, обладнання та підготовки до наступних клієнтів.

Якщо ви залишаєтеся в студії після закінчення заброньованого вами часу, ми продовжимо час зйомки на наступні пів години, які вам необхідно буде оплатити відповідно за нашими тарифами. Мінімальний час продовження – пів години.

Бронювання
Бронювання здійснюється на сайті, де Ви можете переглянути календар вільного часу. Для того, щоб забронювати студію Вам потрібно :

1) вибрати зал, дату та час;
2) заповнити колонку з Вашими персональними даними;
3) “поставити” галочку, що ви ознайомлені з нашими правилами;
4) натиснути кнопку “перейти до оплати”;
5) виконати інструкції LIQPAY;

Бронь на проведення зйомки вважається дійсною тільки після внесення 100% передоплати. По закінченні відведеного часу на оплату – бронь знімається автоматично.

У разі відмови від бронювання зазначеного часу передоплата не повертається, студія залишає за собою право утримати 100% передоплати. Бронювання, що було сплачене, можна перенести на інший день один раз (в період 2-х місяців), якщо повідомити та погодити це з адміністрацією за 2 доби/48 годин (якщо тривалість заброньованого часу 1 або 2 години) та за 3 доби/ 72 години (якщо тривалість заброньованого часу 3 години та більше) до початку зйомки. Бронювання, яке було оформлене менше ніж за 1 день, перенести або внести в депозит неможливо.

Оплата не повертається, якщо ви не прийшли на зйомку, запізнилися, забули, був форс-мажор у клієнтів або у вас! Якщо ви проводите зйомку в одному залі, але в процесі зйомки захотіли перейти в інший, вам потрібно буде додатково сплатити різницю за зйомку в іншому залу, Студія різницю між вартістю зйомки в різних залах не повертає!

Сплачуючи передоплату Ви автоматично погоджуєтесь з правилами студії!

Власність студії
За псування і злам аксесуарів, інтер’єру, реквізитів (включно штор) і всієї іншої власності фотостудії, клієнт несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості та штраф 500 грн на місці.

За падіння освітлювального приладу або синхронізатору, без видимих пошкоджень клієнт сплачує студії штраф в розмірі 1000 грн (освітлюваний прилад) /500 грн (синхронізатор) відповідно на місці, одразу після закінчення терміну зйомки в фотостудії.

Після закінчення терміну зйомки студія повинна бути в тому ж вигляді, що і на початку. Все обладнання фотостудії має знаходитись в справному стані. Починаючи роботу в студії, клієнт погоджується з правилами студії та несе повну відповідальність за будь-які події, що відбуваються, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).

Якщо ваша зйомка передбачає використання додаткових елементів декору та техніки – повинно бути обов’язкове погодження з адміністрацією щодо таких предметів (їх кількість/ розмір) ! Декор та техніка мають бути чистими, мати на собі наліпки (щоб не пошкодити підлогу) та не мають бути великих розмірів! Якщо ви не узгодили цей момент з адміністрацією, студія може відмовити вам у наданні послуг !

Адміністрація студії або її представники не несуть відповідальність за речі клієнта у разі їх зникнення або пошкодження.

Кількість осіб
Діє обмеження за кількістю людей – максимум 5 осіб на одне бронювання! Просимо Вас бути відповідальними та дотримуватись даного обмеження. У випадку перевищення (але в будь-якому разі не більше ніж 8 осіб) доплата до загальної вартості бронювання буде становити + 50 грн/год за кожну людину.

У Гримерній кімнаті 1-м зарезервованим місцем може користуватись один візажист та одна модель.

Перебування малолітніх дітей в студії дозволено тільки якщо вони є учасниками зйомки! В студії немає дитячої кімнати.

Фотозйомка з тваринами можлива лише за попереднім погодженням з адміністрацією. Якщо ви не погодили присутність тварини зі студією, Адміністратор може відмовити вам у наданні послуг, оплата студії не повертається. Доплата за 1 тварину 500 грн/год.

Адміністрація студії може відмовити клієнту у наданні послуг без пояснення на те причин!

Обладнання
Ми надаємо вам у користування студійне світло і реквізит для максимально ефективної зйомки, проте варто пам’ятати, що відповідальність за це обладнання несете Ви та при неправильному його використанні та завдавати збитків, Вам доведеться оплатити його ремонт або заміну відповідно до ринкової ціни та штраф 1000 грн на місці. Зміну насадок здійснює адміністратор.

Чистота
У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).

Працювати у студії можливо тільки у чистому взутті або бахілах. Клієнт повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття.

Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки та т.п.) та специфічного гриму для обличчя та тіла на знімальному майданчику заборонено.

СТУДІЯ НЕ ГАРАНТУЄ ЗАПИС ЧИСТОГО ЗВУКУ, оскільки знаходиться в житловому комплексі !

Використання олії в студії заборонено! Якщо при зйомці використовується тональні засоби або жирний крем просимо не сідати на меблі та не притулятись до стін! У разі пошкодження власності студії клієнт повинен буде відшкодувати хімчистку або ремонтні роботи у 100% розмірі та заплатити штраф 500 грн!

Якщо при зйомці використовується фарба\будь-які засоби для малювання студія має бути про це попереджена! Якщо це завчасно не погоджено зі студією – малювати в залах заборонено! Мінімальний час зйомки в такому випадку 3 години!

Кататись на роликах\велосипеді\самокаті\гіроскутерах та інших засобах пересування в залах заборонено!
Якщо пошкоджено або зіпсовано фотофон – вартість за 1 погонний метр – 250 грн.

Адміністратор має право зайти на знімальний майданчик під час зйомок для контролю. Якщо по особливості Вашої роботи це не зручно – узгодьте це заздалегідь, до початку зйомки. Під час роботи в студії ведеться відеоспостереження усіх залів.

Територія комплексу
Клієнт та всі учасники зйомки зобов’язані дотримуватись правил комплексу Park Avenue, на території якого розташована студія, забороняється потрапляти на поверхи окрім 11-го, де безпосередньо знаходиться студія! У разі пошкодження майна комплексу клієнтом або учасниками його команди, Клієнт несе повну матеріальну відповідальність! Адміністрація студії не відповідає за дії клієнта або будь-якого учасника зйомки.
Проводити фото- та відеозйомку на території комплексу СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Просимо Вас залишати комплекс одразу після закінчення своєї зйомки в студії, дякуємо за розуміння!

Умови скасування оренди

У разі відмови від бронювання вказаного часу передоплата не повертається, студія залишає за собою право утримувати 100% передоплати. Бронювання залу, який було оплачено, можна перенести на інший день (у період 2х місяць), якщо повідомити та погодити це з Адміністрацією за 2 доби (48 годин) до початку зйомки.


Простір Space11 також відомий як: Спейс 11, Space 11