Топ цікавих бюджтених місць для фотосесії?

Топ цікавих бюджтених місць для фотосесії? • 2023 • RoomRoom 2

У наш час фотографія відіграє величезну роль у житті кожної людини.  Ми всі фотографуємось з різних причин – щоб запамʼятати на усе життя важливий момент, щоб поділитись фотографією в Інстаграм, або просто гуляємо містом і побачили якусь красу. І навіть коли звичні фотостудії вже набридли, і ви хочете зробити щось нове та оригінальне, завжди є можливість організувати зйомку у нових, здавалося б, непризначених для цього місцях.

Старі будівлі з радянською архітектурою

Українська радянська архітектура завжди славилась своїми величчю та оригінальністю. Тому обов’язково зверніть увагу на звичайні вулиці, які вас оточують, навіть звичайний двір може виглядати зовсім інакше на фото. Особливо добре старі будівлі збереглися у туристичних центрах міста, а щоб потрапити всередину, завжди можна поцікавитися в охорони, як це зробити, зазвичай вони підкажуть, куди звернутися.

Танцювальні студії

Танцювальні студії можуть стати хорошим бюджетним рішенням під час організації зйомки. Навіть найоригінальніші та стильні студії будуть коштувати дешевше, ніж звичайна фотостудія. Крім того, в таких залах часто є дзеркала, кольорові стіни або навпаки, нейтральні світлі стіни, і можна творити все, що завгодно. А деякі простори навіть надають професійне біле та кольорове світло, що дозволяє знімати відео, робити фото, або ж поекспериментувати з тінню.

Театри, галереї, бібліотеки

Може здатися, що це досить закриті місця, куди складно потрапити. Але якщо проявити трохи активності та поцікавитися, такі заклади завжди відкриті до співпраці та зйомок. Особливо старі театри та бібліотеки. В таких просторах завжди особлива атмосфера, яка передається на фото і робить знімки особливими.

Кафе і магазини

Для зйомки в кафе потрібно лише замовити каву або будь-яку страву з меню і фотографуйтесь скільки забажаєте. Що стосується магазинів, зверніть увагу на книжкові, комп’ютерні, типографічні та звичайні продуктові супермаркети. Звісно, багато кадрів ви не зможете зробити, але точно зможете створити щось новеньке для соціальних мереж.

Головне – будьте допитливими та розвивайте уяву, старайтесь дивитися на звичайні речі з неординарних сторін, і ви обов’язково знайдете ті самі унікальні місця, які подарують магію вашим кадрам 🧚‍♀️.