Погодинна оренда антикафе у Києві

Антикафе у Києві - цікаві та унікальні простори для творчості та відпочинку.

Популярні Антикафе у Києві


Київ, Соломʼянський район
від 630 до 700 грн/година


Київ, метро Шулявська
від 700 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 630 до 700 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Как выбрать антикафе🎯 в Киеве?

Как мы знаем, Киев – это самый большой город Украины и поэтому здесь можно найти классное место на любой вкус. Одним из таких является антикафе.

Выбирая свое пространство, обратите внимание на развлечения, которые есть в избранном анти кафе. Ведь далеко не у всех есть настольные игры, консольные игры, книги и пр. Поэтому заранее узнайте, как Вы сможете развлечься. Уточните можно ли приносить с собой еду, фильмы и можно ли украшать место, если планируете провести праздник.

Для чего нужны антикафе в столице?

Прежде всего – это свободное пространство, где можно отдыхать и работать, отпраздновать день рождение, провести мальчишник, устроить кинопоказ, поиграть в настольные игры и просто весело провести время с друзьями. В Киеве самое большое количество необычных антикафе среди них атмосферный тайм клуб PecheraNaDahu, где собрано большое количество комиксов и настольных игр, antikafe Лясы, где можно поиграть в настольный футбол, почитать книгу или посмотреть фильм с друзьями, и Циферблат в самом центре города.

Кому подходят тайм клубы?

Абсолютно всем. Это идеальное место для тех, кто ценит каждую минуту с друзьями, кто любит проводить время в домашней обстановке за чашечкой кофе и при этом быть в компании.

И если Вы никогда не отдыхали в антикафе большого города, тогда обязательно берите друзей и попробуйте там отдохнуть. Особенно в холодную погоду, такие встречи всегда согревают моментально🙋🏼‍♀️

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду антикафе у Києві

Яка вартість оренди антикафе у Києві?

Вартість оренди антикафе у Києві починається від 630 грн/година, а середня вартість - від 653.3 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах, місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору антикафе у Києві?

Почніть свій вибір антикафе у Києві зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.

Скільки є антикафе у Києві?

3 з 252 просторів у Києві знаходяться у розділі Антикафе.