Погодинна оренда фотостудій у Києві

Фотостудії у Києві - цікаві та унікальні простори для творчості та відпочинку.

Популярні Фотостудії у Києві


Київ, метро Бориспільська
від 500 до 800 грн/година


Київ, метро Іподром
від 500 до 2 000 грн/година


Київ, метро Почайна
від 800 до 1 000 грн/година


Київ, метро Либідська
від 500 до 650 грн/година


Київ, Святошинський район
від 500 до 600 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 700 до 800 грн/година


Київ, метро Контрактова площа
від 700 грн/година


Київ, метро Золоті ворота
від 700 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 700 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 500 грн/година


Київ, метро Нивки
від 450 до 650 грн/година


Київ, метро Почайна
від 380 до 880 грн/година


Київ, метро Олімпійська
від 600 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 800 грн/година


Київ, метро Либідська
від 400 до 800 грн/година


Київ, Святошинський район
від 400 до 750 грн/година


Київ, Святошинський район
від 700 до 800 грн/година


Київ, метро Почайна
від 700 до 1 200 грн/година


Київ, Дніпровський район
від 850 до 1 000 грн/година


Київ, метро Лівобережна
від 1 100 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Особливості оренди фотостудії в Києві📸

Київ – це велике місто з великими можливостями та неймовірною творчою атмосферою. Тут можна знайти абсолютну будь-яку студію для реалізації найбожевільніших ідей. Тому попит на оренду студій теж досить високий, саме тому намагайтеся забронювати простір якомога раніше. Звісно, при великому бажанні, завжди можна знайти студію день у день, але вибір у такому разі буде меншим. Тому плануйте зйомки заздалегідь, особливо якщо обираєте популярний для Києва час у відомій студії.

Місце розташування студій по Києву не відіграє суттєвої ролі, адже адекватні за вартістю студії можна знайти як у центрі Києва, так і на околицях. Тут швидше питання в тому, наскільки далеко ви готові добиратися і яким транспортом.

Заощадити на вартості оренди фотостудії можна кількома способами: за допомогою знижок, які періодично влаштовують не дуже популярні студії та за допомогою абонементів на велику кількість годин.

Обираємо фотостудію для оренди у Києві правильно

Отже, ви зібралися зняти фотостудію в Києві на декілька годин для фотосесії. Визначимо, на що слід обов’язково звернути увагу при виборі студії, щоб зйомки пройшли відмінно:

  • Декор студії. Спочатку краще визначитися з жанром фотографії та необхідним оформленням простору: домашній інтер’єр, кухня, дитяча кімната, кольорові однотонні фони, циклорама, лофт з фактурними стінами, або навіть трейлер – обирайте зали по фото на RoomRoom. В одному залі, зазвичай, може бути від 1 до 8 різних фотозон. Часто, студії змінюють оформлення та декорації від сезону до сезону та прикрашають їх до свят, тому уточнюйте актуальний стиль залів біля просторів перед бронюванням.
  • Освітлення. Залежно від задач зйомки, визначте яке саме освітлення вам потрібно: якщо природне, то краще обирати студію з великими панорамними вікнами, а якщо  штучне, тоді потрібен простір з великим вибором світлових приладів. Для кращого використання природного світла, варто уточнити час доби коли у залі пряме та мʼяке світло, а також врахувати час сходу/заходу сонця. В такому випадку краще домовлятися про оренду заздалегідь, оскільки денний час дуже популярний у Києві. З постійним та імпульсним світлом простіше – можете зніматися навіть уночі.
  • Комфорт. Зверніть увагу чи є в залах студії кондиціонер або опалення (залежно від сезону зйомки), чи є вбиральня та місце для перевдягання, душ – якщо плануєте спортивну зйомку або фото з фарбами.
  • Услуги за дополнительную плату. Всегда уточняйте что входит в стоимость аренды зала для фотосессии, т.к. во всех студиях услуги отличаются, и что в одном пространстве включено в стоимость аренды, в другом может оплачиваться отдельно. Например, речь может идти о гримерке, реквизите, установке нужного цвета фона, мебель и другие предметы интерьера, аренда одежды и платьев и т.п. Если вы планируете делать какую-то необычную съемку с жидким, сыпучи реквизитом, фотосъемку в воде, курением сигарет, с животными или даже ню – нужно согласовывать с администрацией студии и, возможно, потребуется доплатить. На RoomRoom вы найдете информацию о дополнительных сервисах, правилах и ограничениях фотостудий.
  • Послуги за додаткову оплату. Завжди уточнюйте, що саме входить у вартість оренди залу для фотосесії, тому що у студіях послуги можуть відрізнятися. Щось може входити у вартість оренди в одному просторі, а в іншому – не входить та оплачується окремо. Наприклад, гримерка, реквізит, встановлення потрібного кольору фону, меблі та інші предмети інтер’єру, оренда одягу та суконь тощо. Якщо ви плануєте робити якусь незвичайну зйомку з рідким, сипучим реквізитом, фотозйомку у воді, курінням сигарет, з тваринами чи навіть ню – потрібно погоджувати з адміністрацією студії та, можливо, за ці послуги доведеться доплатити. На RoomRoom ви знайдете інформацію про додаткові сервіси, правила та обмеження фотостудій.

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду фотостудії у Києві

Яка вартість оренди фотостудії у Києві?

Вартість оренди фотостудії у Києві починається від 250 грн/година, а середня вартість - від 583.3 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах, місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору фотостудії у Києві?

Почніть свій вибір фотостудії у Києві зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.

Скільки є фотостудії у Києві?

61 з 251 просторів у Києві знаходяться у розділі Фотостудії.