Про проєкт

Про проєкт • 2023 • RoomRoom 2

Roomroom – це сучасна платформа для пошуку та погодинної оренди просторів для творчості та відпочинку, зйомки фільму, фотосесій, весільної церемонії, вечірки, наукових лекцій та ін.

Ми невелика команда творчих людей, які добре розуміють усі недоліки та переваги оренди просторів, бо самі встигли побувати як у кадрі, так і за його межами. Тому ми точно знаємо, які труднощі постають під час оренди різних просторів. Ми допомагаємо новим місцям заявити про себе та залучити більшу кількість гостей, а тим, хто вже давно на ринку, розповісти про свої оновлення та зменшити простої залів.

Ми прагнемо розвивати творчу сферу України та забезпечити легкий доступ до найрізноманітніших та цікавих локацій. Тому завжди відкриті до діалогу та нових знайомств. Якщо ти хочеш поділитися своїм досвідом щодо оренди цікавих просторів, чи ти є власником простору – пиши нам на пошту roomroomhello@gmail.com, будемо раді поспілкуватися та допомогти.

Roomroom – це місце зустрічі власників просторів та їх потенційних клієнтів. І ми робимо все можливе, щоб ці зустрічі пройшли максимально круто, затишно, весело та продуктивно.
У нас багато цілей та цікавих ідей, які не терпиться вже втілити. Ми хочемо розвиватися разом з вами та відкривати нові можливості для кожного простору України🖤.