Погодинна оренда кабінету психолога в Україні

Кабінети психолога поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Кабінети психолога


Київ, метро Площа Льва Толстого
від 200 до 800 грн/година


Київ, метро Площа Льва Толстого
від 150 до 250 грн/година


Київ, метро Тараса Шевченко
від 100 грн/година


Київ, метро Тараса Шевченко
від 100 грн/година


Київ, метро Печерська
від 150 до 250 грн/година


Київ, метро Дружби народів
від 450 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Переваги оренди кабінету психолога в Україні

Іноді буває так, що людині потрібна допомога у розв’язанні душевних проблем. Тому в саме такі моменти люди звертаються до психолога або психотерапевта. Але при виборі спеціаліста, якому хочеться довіритися, велике значення бути зустрічі із фахівцем. Тому нижче ми зібрали рекомендації щодо вибору кабінету психолога, на що варто звернути увагу і як підкреслити імідж професіонала у своїй справі за допомогою правильно підібраного місця роботи.

Затишок – це одне з найважливіших якостей при оренді кабінету психолога. Вибираючи своє робоче місце, зверніть увагу на оформлення кімнати, як правило, всі вони мають нейтральний дизайн. Якщо ваші клієнти – це діти, то найкраще обирати кабінети з іграшками та кольоровими стінами, щоб дитині було легше довіритися Вам.

Звукоізоляція. Кожен клієнт хоче почувати себе особливим і захищеним. Тому для максимального комфорту обирайте кабінети з хорошою звукоізоляцією. На Roomroom ми завжди вказуємо цю інформацію.

Розмір приміщення. Зазвичай, кабінети психолога невеликі та часто оснащені двома кріслами та канапкою для особистих практик. Але, якщо Ви проводите групові практики, то вам потрібен великий простір, в такому випадку вибирайте кімнати великих розмірів, вони мають стільці або зручні пуфи, для створення більш домашньої атмосфери.

Ціна. Сьогодні є великий вибір кабінетів для психологів на будь-який смак. І звичайно ж, чим краще і розкішніше місце для зустрічі з  клієнтами, тим дорожче буде його вартість. Тому звертайте увагу на цей чинник при виборі кабінету, щоб вибрати кращий варіант в співвідношенні ціни/якість.

Затишних і комфортних зустрічей Вам!‍

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду кабинетів психолога

Яка вартість оренди кабинетів психолога?

Вартість оренди кабинетів психолога починається від 100 грн/година, а середня вартість - від 191.7 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору кабинетів психолога?

Почніть свій вибір кабинетів психолога зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти кабинетів психолога у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди кабинетів психолога?

6 із 251 просторів України знаходяться у розділі Кабінети психолога.