Погодинна оренда концертних залів в Україні

Концертні зали поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Концертні зали


Київ, метро Почайна
від 2 200 грн/година


Київ, метро Виставковий центр
від 3 000 грн/година


Дніпро, Соборний район
від 500 до 2 500 грн/година


Київ, Подільський район
від 1 500 грн/година


Київ, метро Палац спорту

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Концертні зали в Україні - загальний рейтинг

5 із 5.0
  5 відгук(ів)

Останні відгуки

★★★★★   5 из 5.0

 Дуже сподобалась локація. Граний та чуйний підхід до орендаря. Гарна транспортна розвʼязка. Дякую


★★★★★   5 из 5.0

 Был фотографом на мероприятии - вышел в полном восторге от музея, от концертного зала!! Очень классный дизайн, напоминает Англию 60-х годов - очень необычно и приятно, что в Киеве появилось такое стильное место!


★★★★★   5 из 5.0

 Прекрасное новое креативное место с потрясающей атмосферой! Музей гитар приятно удивил наших гостей на корпоративе! Советую посетить!


★★★★★   5 из 5.0

 Локация - мега! Были и на выставке украинских художников, и на концерте Анакондаз. И все на высшем уровне! У нас в Днепре нет таких залов - новый мир. И само здание очень интересное, даже не верится что это Днепр! Круто!


★★★★★   5 из 5.0

 Крутое лофтовое пространство, много места😍


На що звернути увагу обираючи концертний зал?

Кількість посадкових місць і розмір концертного залу. В залежності від формату заходу, можна підібрати невеликий майданчик для створення ефекту популярного концерту з переповненим залом, або ж величезний концертний хол, для ефекту преміального та ексклюзивного концерту. Якщо планується фуршет або серйозна відеозйомка – потрібно врахувати місце для кейтерингу в залі. На RoomRoom ви знайдете інформацію про площі залів і максимальну кількість посадкових місць.

Сцена. Залежно від того, чи буде це сольний концерт співака або співачки, виступ музичної групи, хору, командні виступи танцюристів, або ж модний показ – розмір і покриття підлоги на сцені дуже важливий критерій вибору. Під час огляду сцени також зверніть увагу на розташування апаратури та шнурів, входів і виходів зі сцени, роботу куліс та інше.

Обладнання. Уточніть чи є в концертному залі власне обладнання, чи можна приносити своє, оскільки не всі зали працюють зі стороннім обладнанням. Інколи концертні зали мають свій рентал та надають послуги з оренди обладнання. Це може коштувати значно дешевше, ніж в сторонній компанії, що в результаті дозволить трохи заощадити. А інколи концертні зали включають у вартість все необхідне обладнання, і навіть технічний персонал.

Вартість оренди. Під час перегляду доступних концертних майданчиків, звертайте увагу не лише на вартість, але і на те, що входить в неї. Якщо ви шукаєте бюджетний варіант, то заощадити вам дозволить розташування залу: чим далі від центру, тим дешевше площа залу та послуги, які входять у вартість. Також, при завчасному бронюванні приміщення на весь день часто супроводжується знижками на оренду.

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду концертного залу

Яка вартість оренди концертного залу?

Вартість оренди концертного залу починається від 500 грн/година, а середня вартість - від 1800 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору концертного залу?

Почніть свій вибір концертного залу зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти концертного залу у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди концертного залу?

5 із 252 просторів України знаходяться у розділі Концертні зали.