Погодинна оренда залу для медитації та йоги в Україні

Зали для медитації та йоги поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Зали для медитації та йоги


Київ, метро Золоті ворота
від 120 до 4 000 грн/година


Київ, метро Шулявська
від 260 до 400 грн/година


Київ, метро Університет
від 250 до 350 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Як правильно підготуватися до медитації?

У наш час ми постійно перебуваємо серед людей, у великому потоці інформації, кудись спішимо, багато працюємо та зовсім забуваємо зупинитись та впорядкувати свої думки.

Медитація – це один зі способів швидко розслабитись, почути себе та  подумки відпочити. Тож якщо раніше Ви ніколи не медитували, але дуже хочете спробувати, тоді ці поради допоможуть Вам налаштуватись та, нарешті, почати:

Для початку оберіть зручне та комфортне місце. Це може бути як власний будинок, так і спеціально обладнане приміщення з аромасвічками, килимками та природним освітленням. Зал для медитації – це новий формат простору для відпочинку: душевних практик чи занять з йоги. Як правило, в таких місцях мінімалістичний дизайн: приємна атмосфера та затишні місця, де можна лягти та ні про що не думати.

Перед початком медитації, слід відкрити вікна та провітрити кімнату. Свіже повітря завжди бадьорить та допомагає налаштуватись на потрібний потік думок. До речі, відкриті вікна можуть допомогти Вам почути тихі звуки вулиць чи спів птахів, що допомагає розслабитись та зосередитись на внутрішньому стані.

Вимкніть телефон та звукові повідомлення. Процес медитації насправді займає не так багато часу, як здається. І навіть якщо Ви вирішили побути наодинці з собою навіть 5 хвилин, відключайте усю техніку, щоб ніщо не заважало Вас і Ви могли повністю поринути у процес.

Свічки та аромати. Ароматичні свічки добре заспокоюють та дозволяють відпустити усі негативні думки.

Ось і все. Сподіваємось, ці невеличкі рекомендації допоможуть Вам спробувати медитацію та впровадити щось нове та корисне у своє життя. Усім внутрішньої гармонії🧘🏼‍♂️

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду залу для медитації та йоги

Яка вартість оренди залу для медитації та йоги?

Вартість оренди залу для медитації та йоги починається від 120 грн/година, а середня вартість - від 210 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору залу для медитації та йоги?

Почніть свій вибір залу для медитації та йоги зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти залу для медитації та йоги у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди залу для медитації та йоги?

4 із 249 просторів України знаходяться у розділі Зали для медитації та йоги.