Дом №8 – вінтажний двоповерховий простір з бібліотекою у Харкові

Тип простору

Адреса

Харків, Холодногірський район, вул. Потебні, 6   карта

Дом №8 (On Fridays) – двоповерховий творчий простір у вінтажному стилі. Студія оснащена професійним знімальним обладнанням, великими панорамними вікнами, паперовими та тканинними фонами, кухнею та гримерною кімнатою. Дом №8 орендують для творчих зйомок, закритих заходів, лекцій та майстер-класів.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Опалення
 • Теpаcа
 • Туалет
 • Гримерка в залі
 • Імпульсне світло
 • Інтерʼєр
 • Паперові фони
 • Природне освітлення

Платні послуги

 • Додаткове обладнання
 • Оренда меблів

Ціни простору Дом №8

500 грн/година
погодинна оренда всього простору

Площа: 160 м2
Місткість залу: для зйомок – до 8 осіб, для заходу обговорюється.
Обладнання:
базовий комплект обладнання Profoto та постійне світло.

Студія складається з 2 поверхів. У просторі є кольорові паперові та тканинні фони. Перший поверх призначений для підготовки до зйомки з гримерними столами та рейлами для одягу. Для фото- та відеозйомок можна використовувати весь вільний простір: функціональну кухню, місце біля каміна, сходи, фортепіано та бібліотеку.

Гримерка

100 грн/година
погодинна оренда 1-го гримерного місця

У просторі Дом №8 є гримерна кімната, де можна приготуватися до зйомки.

Заходи

Дом №8 обирають для таких заходів:

Відгуки

0 із 5.0
  0 відгук(ів)
Відгуків ще немає
Вже відвідали цей простір? Поділіться своїм враженням, щоб ми могли стати ще краще 🙂

Найпоширеніші питання про Дом №8

Де знайти Дом №8?

Простір знаходиться за адресою: вул. Потебні, 6, Харків.

Який графік роботи Дом №8?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Дом №8?

Вартість оренди починається від 500 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з Дом №8?

Звʼязатися з Дом №8 можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

Передплата 50%.
Сплачуючи оренду Ви автоматично погоджуєтесь з правилами.
Забронювати Будинок №8 можна через адміністратора за телефонним дзвінком або за допомогою Директу в Instagram.
Початком оренди вважається час, який ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки.
Крок продовження оренди за наявності вільного часу – 30 хвилин. Якщо клієнт не звільнив залу після 15 хвилин від оплаченого часу, це вважається продовженням зали на пів години за відсутності броні залу після клієнта.
Час запізнення не компенсується та вважається використаним. Чому? Ви займали в розкладі певний час і ніякий інший клієнт не міг його купити, тому коли ви скасовуєте зйомку, простір простоює і зазнає збитків.

Форс-мажор
У разі відсутності технічної можливості проведення зйомок у вже орендований та оплачений час за обставинами, які не залежать від Будинку та його персоналу: відключення електроенергії, пожежі, повені, землетрусу та інше.
Працівники простору мають право перенести оплачені часи на інший зручний для замовника день або повернути повну передоплату замовника.
Зверніть увагу, що форс-мажором не є позапланові від’їзди, відрядження, хвороби, скасування фотографуванням або будь-які інші зміни планів.
Вісім людей максимальна кількість учасників зйомки в одному залі. Понад вісім осіб – 650 грн/година (обов’язково обговорюється з адміністратором).
Важливо! Проведення фотоднів, майстер-класів, презентацій та кастингів – 650 грн/год плюс оплачується прибирання (обов’язково обговорюється з адміністратором).Важливо! Використання конфетті, блискіток, свічок та відкритого вогню без погодження з управителем у залах суворо заборонено. Штраф – 100 грн за прибирання.
Важливо! Зауважте, що Будинок №8 не може гарантувати можливість запису чистого звуку.
Знижки
Діє спеціальна пропозиція для проведення заходів на фото та відео днів. Будинок №8 зацікавлений у проведенні заходів спільної цільової аудиторії та готовий запропонувати лояльні умови та спеціальні тарифи для подібних майстер-класів, а також сприяти їх організації та проведенню або стати інформаційним партнером заходів.
Вхід до Будинку №8 можливий лише у змінному взутті чи бахилах. Попередьте моделей про необхідність чистого змінного взуття. Орендар зобов’язується дотримуватися чистоти в залах і залишити по собі приміщення в чистому вигляді. Обладнання та меблі після закінчення зйомок необхідно розставити на свої місця. Адміністратор студії Будинок №8 не несе відповідальності за забуті чи втрачені речі. Будьте уважні для безпеки на території будинку ведеться відеофіксація, Будинок №8 обслуговується охоронною організацією.
Куріння у Будинку заборонено! Куріння можливе на літньому майданчику або біля парадного входу. Увага! Заборонено наклеювати на стіну Будинку клейку стрічку, скотч, а також свердлити отвори та монтувати кріплення без узгодження управителя. Штраф – 1000 грн.
Заборонено шуміти на території перед будинком, перегороджувати проїзд транспортних засобів та вступати у конфлікти із сусідами. Усі питання вирішуються спільно з адміністратором студії Будинок №8.Будинок №8 має за собою право не допускати до зали та видаляти з будинку осіб стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння без відшкодування вартості орендованого часу. Зйомка з тваринами здійснюється за погодженням з управителем.

Умови скасування оренди

Скасування або перенесення зйомки після оплати – повернення 50% від сплаченої суми. Броні при скасуванні або перенесенні замовлення менш ніж за дві доби 48 годин до сплаченої броні – оплата не повертається.


Простір Дом №8 також відомий як: Фридейс, On Fridays, Дом номер восемь