New Ocean – професійна студія для зйомок під водою

Тип простору

Адреса

Київ, Святошинський район, Велика Окружна дорога, 4-Б   карта

New Ocean – це унікальна фотостудія у 300 кв. м із великим басейном для зйомок у воді без занурення фотографа під воду. Весь простір студії складається зі знімального залу, зони очікування, 2 гримерних кімнат, костюмерної кімнати та вільного простору для невеликих лекцій та майстер-класів. У студії New Ocean є теплий душ, фен, місце для зберігання речей. Умови проведення зйомок повністю відповідають усім нормативним вимогам щодо стану води та безпеки клієнтів.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Опалення
 • Туалет
 • Душ
 • Колонка для музики
 • Роздягальня
 • Гримерка в залі
 • Постійне світло
 • Штучне освітлення

Платні послуги

 • Асистент
 • Додаткове обладнання
 • Оренда суконь та одягу
 • Фотограф

Ціни простору New Ocean

2500 грн/година
погодинна оренда залу за тарифом “Стандарт” з 9.00 до 21.00: у студійну годину входять 30 хв у гримерці до та 30 хв у гримерці після зйомки, команда до 5 осіб, не більше 2-х моделей, 1 година оренди басейну + допомога асистента – 15 хв
3500 грн/90 хвилин
оренда залу на 90 хвилин за тарифом “Акція” з 9.00 до 21.00: у студійну годину входять 1 година оренди басейну, 1 година використання простору студії для вступної частини (крім знімальної зони), зона гримерки протягом всього заходу, команда до 10 осіб, не більше 2-х моделей, допомога асистента – 15 хв
5000 грн/година
погодинна оренда залу за тарифом “Вокршоп”: у студійну годину входить 1 година підготовки у гримерній до та  30 хвилин у гримерній після зйомки (на збори), доступ до гримерки протягом всього майстер-класу, 1 година оренди басейну, команда до 10 осіб, не більше 2-х моделей, не більше 4 образів для занурення у воду

Басейн: 3х5.5 м
Глибина басейну: 180 м
Глибина води у басейні: 162 см
Обладнання: 3 імпульсні джерела + стандартні насадки (шторки, рефлектори, софти та інше) та 3 джерела постійного світла.
Послуги за дод. плату: макіяж для підводної фотосесії, заміна води, рушник, одноразові капці, халат.

Просторий дворівневий знімальний зал студії New Ocean з великим басейном і 3 вбудованими вікнами для портретної та широкоформатної зйомки. Тому процес зйомки відбувається без занурення фотографа у воду. Температура води 32-34 градусів Цельсія, що створює додатковий комфорт для тривалих фотосесій. У студії можна легко використати будь-яку схему світла. Над чашею басейну встановлено підвісну систему з 8 пантографів. Чаша басейну – це унікальна безшовна підводна циклорама білого кольору із закругленими гладкими краями. Для зручної комунікації фотографа та моделі встановлений монітор із прямою трансляцією з-під води у басейні та система звуку handsfree. Додатково можна використовувати чорний фон, систему бульбашок, протитечії та підводне підсвічування. Також можна провести зйомку біля басейну.

Гримерка

У просторі New Ocean є 2 великі гримерні кімнати, де можна підготуватися до зйомок.

Заходи

New Ocean обирають для таких заходів:

Відгуки

5 із 5.0
  1 відгук(ів)
★★★★★   5 из 5.0

 Самая классная студия для съемки с водой. Был впечатлен насколько все продумано для модели и фотографа. Хороший свет, есть 2 смотровых окна. Провели полезный инструктаж. Радует, что в Киеве есть такое место.


Найпоширеніші питання про New Ocean

Де знайти New Ocean?

Простір знаходиться за адресою: Велика Окружна дорога, 4-Б, Київ.

Який графік роботи New Ocean?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі New Ocean?

Вартість оренди починається від 2 500 грн/година та до 5 000 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з New Ocean?

Звʼязатися з New Ocean можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Парковка
Припаркуватися краще не заїжджаючи на територію, перед в'їздом по ліву частину дороги паркування (50 метрів пішки до студії), або трохи далі дорогою справа завжди багато місця.
Правила оренди простору

Під час перебування в студії Вам необхідно пам’ятати про обережність, тому що в цій зоні є не тільки дороге обладнання, а й високопотужні електричні прилади. Однак, при дотриманні правил безпеки, Ваше перебування буде для Вас приємним та безпечним. Ми готові зробити все необхідне, щоб Вам було комфортно, і ви залишалися задоволені.
Для всіх гостей студії проводиться попередній інструктаж, для забезпечення максимального комфорту та отримання очікуваного результату від зйомок дотримання цих інструкцій є вкрай важливим. Співробітники студії зроблять все можливе для того, щоб зйомка була комфортною та перевищила всі Ваші очікування.
Постійна присутність рятувальника у нашій студії гарантує безпеку зйомки.
При бронюванні ви автоматично даєте свою згоду на дотримання встановлених правил відвідування студії. Людина, яка бронює час у студії та підписує договір (фотограф, оператор, організатор), бере на себе повну відповідальність за доведення правил до тих, хто бере участь у зйомці. Він також несе й матеріальну відповідальність за псування майна та дії учасників. Якщо Ви не знаєте правил, це не звільняє Вас від їхнього дотримання.
Досвідчений співробітник проведе невелику екскурсію студією, позначить всі правила безпеки, яких необхідно дотримуватися. Важливо не забувати, що басейн не призначений для плавання, він використовується тільки для проведення зйомок.Вода в басейні повністю відповідає всім необхідним нормативам, тому щоб уникнути псування якості води, категорично забороняється використовувати у воді сипкі, фарбувальні, масляні матеріали (у тому числі нанесення на тіло і волосся) і все, що може позначитися на якості води в басейні.
Про реквізит, який Ви хочете занурювати у воду, потрібно попередньо повідомити наш адміністратор для узгодження. Не можна занурюватися в басейн зі скляними предметами (заборонені – келихи, дзеркала та інше).
Тимчасове фарбування волосся крейдою або спреями так само під водою не має сенсу, тому що все змиється за 5 хв, плюс все це забруднює воду в басейні і Вам доведеться платити штраф адміністратору!
Увага! Моделі з фарбованим волоссям напередодні або в день зйомки не допускаються!
У студії обладнано душові кабіни для Гостей. Їхнє відвідування є обов’язковим перед зануренням у басейн. Гостям студії необхідно ретельно промити волосся від укладальних засобів, якщо таке було використане. Відвідування душової кабінки суворо в одязі (білизна), в якому Гість планує брати участь у зйомці.
Студія готова запропонувати Вам чисті рушники та халати у разі потреби.
Не можна використовувати одяг, який раніше не був спеціально підготовлений до такого роду зйомок (у тому числі і новий). Одяг потрібно випрати з невеликою кількістю порошку (50% від порції) без використання кондиціонера, і обов’язково ополоснути без використання інших засобів.Перед зйомкою та зануренням одяг обов’язково перевіряють на стійкість до забарвлення, замочуючи в тазику з теплою водою, у випадку найменшого фарбування води або відпадаючих частин від неї будь-якого розміру, одяг (реквізит) до зйомки не допускається (перенесення оренди або повернення коштів у даному випадку) ). Докладніше тут: «Використання своїх суконь, костюмів та тканин» «Реквізит для зйомки принесений із собою».
Сукні та тканини для зйомки орендовані у нас, повністю підготовлені до занурення під воду, не вимагають додаткового замочування, не зіпсують фотосесію через помутніння (у тому числі інших несподіванок) та їх не потрібно нести мокрими додому!
Гостям, які використовують контактні лінзи, нагадуємо принести із собою все необхідне, щоб їх зняти на час занурення.
З усіма питаннями, що цікавлять Гостям завжди буде радий допомогти наш Адміністратор.
За правилами студії категорично заборонено:
– куріння у приміщенні;
– неадекватна поведінка;
– розпиття будь-яких спиртовмісних напоїв та перебування у стані алко-/наркотичного сп’яніння;
сцени із застосуванням насильства чи порнографічні сцени у зйомках.
Згідно з правилами бронювання, за його підтвердженням, Гість автоматично дає згоду на дотримання всіх правил студії. Людина, яка здійснює бронювання, також автоматично стає відповідальною за дотримання всіма учасниками зйомки правил студії з техніки безпеки та дбайливого ставлення до обладнання, що використовується.
Правила студії
1. Загальні
1.1. Режим роботи: з 9 ранку до 9 вечора (додаткова плата стягується за використання студії поза робочим часом – +500 грн/година).
1.2. Заздалегідь попередьте всіх учасників зйомки про правила відвідування студії.
1.3. Діють обмеження щодо кількості учасників зйомки згідно з тарифами:
Тариф «Стандарт» – 5 дорослих * осіб (не більше 2-х фотографів та 2-х моделей);
Тариф «Акція» – 5 дорослих* осіб (не більше 2-х фотографів та 2-х моделей).
Більш детальна інформація щодо інших тарифів доступна у розділі «Оренда студії». За бажанням гостей студії допускається більша кількість учасників зйомки за додаткову плату.
1.3.1 *Участь у зйомці дітей – 1000 грн (від 8 років до 14 років, обов’язково має бути провожатий з родинним зв’язком, який не бере участі в зйомках, який допомагатиме дитині біля басейну (не фотограф, візажист або асистент фотографа), якщо діти молодші 8 років, обов’язково знаходження одного що супроводжує безпосередньо в басейні (воді)) та одного біля бортика!
1.3.2 *Знаходження на знімальному майданчику дітей, які не беруть участь у зйомці, оплачується з розрахунку 1 дитина – 500 грн (обов’язково повинен бути що супроводжує, що не бере участі в зйомці, який доглядатиме виключно за дитиною (не фотограф, візажист або асистент фотографа).
1.4. Ми не несемо відповідальності за забуті вами речі, однак намагатимемося зробити все, що в наших силах, щоб їх зберегти. Забуті Гостями речі зберігаються протягом 14 днів після дати зйомки.
1.5. Для безпеки та комфорту наших Гостей та їх майна ведеться запис із камер відеоспостереження у допустимих для цього зонах, включаючи зону басейну (зйомку верхньої зони та підводної).
1.6.При необхідності студія стягуватиме додаткову плату з Орендарів згідно з тарифами студії.
1.7. У знімальному залі (біля басейну тощо) адміністратор може знаходити всю зйомку. Зйомка наодинці з моделлю без доступу (знаходження) адміністратору до знімального залу на час оренди неможлива.
2. Бронювання та оплата
2.1. Для здійснення бронювання використовуйте будь-який зі зручних для вас способів:

– за телефоном (097) 500-11-20;
– Заявка онлайн через форму на сайті;
– через Direct нашої сторінки в Інстаграм.
2.1.1. Бронювання визнається чинним після підтвердження адміністратором студії та отримання підтвердження бронювання.
2.1.2. Згідно з правилами бронювання, за його підтвердженням, Гість автоматично дає згоду на дотримання всіх правил студії. Людина, яка здійснює бронювання, також автоматично стає відповідальною за дотримання всіма учасниками зйомки правил студії з техніки безпеки та дбайливого ставлення до обладнання, що використовується.
Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх недотримання.
2.2. Відлік оренди студії починається згідно з заброньованим часом, а не з моменту появи Орендаря в студії. Пролонгувати тривалість оренди можна за наявності вільних «вікон» та за узгодженням з уповноваженим співробітником студії.
2.3. Для закріплення за вами обраної дати та часу Вам потрібно зробити передоплату у розмірі 100% до 12 годин наступного дня.
2.3.1.Для внесення передоплати виберіть будь-який із наведених нижче способів:
– оплата готівкою у студії (адміністратор не завжди перебуватиме у студії в не орендований час, погодьте Ваш візит заздалегідь);
– За допомогою переведення на карту.
2.4. Бронювання вважається скасованим автоматично у разі не надходження передоплати згідно з п. 2.3.
2.5. Якщо Орендар приїхав пізніше призначеної години або звільнив приміщення раніше закінчення часу оренди, оплата не повертається ні повністю, ні частково.
2.6. У вартість оренди входить безплатне користування гримерною (розраховано на 2 особи) протягом 30 хвилин. Додатковий час користування гримерною оплачується за тарифом 200 грн/год. Особисті речі орендарів не повинні перебувати у гримерці після закінчення часу оренди.

3. Тривалість оренди, запізнення та затримка часу.
3.1 Рекомендується бути у студії за 15-20 хвилин до заброньованого часу зйомки, щоб підписати договір та пройти необхідний інструктаж. Інакше є ризик часткової втрати часу зйомки на проведення відповідної підготовки, без якої початок зйомки неможливий. Момент відліку оплаченої оренди залу починається згідно з заброньованим часом, а не за часом фактичної появи Орендаря в студії. Продовжити час можна за наявності вільних «вікон» і за рішенням уповноваженого співробітника студії.
3.2 У вартість оренди включено 30 хвилин для безплатної підготовки, в цей час потрібно обов’язково прийняти душ і дати речі, які Ви занурюватимете (плаття, реквізит тощо), для перевірки адміністратору шляхом замочування (займає близько 5-10 хвилин). Додатковий час має бути сплачено згідно з тарифами.
3.3 Час відліку оренди залу закінчується в момент, коли Орендар залишив знімальний зал, а не закінчив зйомку. Як правило, наш адміністратор Вам нагадає про закінчення оплаченого часу приблизно за 10-15 хвилин.
4. Забороняється
4.1. Відвідування студії у вуличному взутті. При вході до студії обов’язковою є зміна вуличного взуття: ми надаємо гумові крокси нашим Гостям, або ви можете принести з собою чисті гумові капці (не чисте вуличне взуття, кросівки тощо заборонені). Використання бахіл суворо забороняється за правилами безпеки у зв’язку з певною специфікою студії.
4.2.Куріння у приміщенні; неадекватна поведінка, розпивання будь-яких спиртовмісних напоїв та перебування у стані алко-/наркотичного сп’яніння, зйомка сцен із застосуванням насильства чи порнографічних сцен, а також зйомка за участю тварин.
4.3. Забороняється використовувати у воді сипкі, фарбувальні, масляні матеріали (у тому числі нанесення на тіло та волосся) і все, що може позначитися на якості води в басейні. Про реквізит, який Ви хочете занурювати у воду, потрібно попередньо повідомити наш адміністратор для узгодження. Не можна занурюватися в басейн зі скляними предметами (заборонені – келихи, дзеркала та інше).
4.4. Не можна використовувати одяг, який раніше не був спеціально підготовлений до такого роду зйомок. Одяг потрібно випрати з невеликою кількістю порошку (50% від порції) без використання кондиціонера, і обов’язково ополоснути без використання інших засобів. Перед зйомкою та зануренням одяг обов’язково перевіряють на стійкість до забарвлення, замочуючи в тазику з теплою водою, у випадку найменшого фарбування води або відпадаючих частин від неї будь-якого розміру, одяг (реквізит) до зйомки не допускається (перенесення оренди або повернення коштів у такому випадку)).
4.5. Перед початком зйомки необхідно прийняти душ і очистити волосся від спеціальних засобів для укладання (душ приймається у білизну, яку Ви використовуватимете для зйомки).
4.6. Тимчасове фарбування волосся крейдою або спреями так само під водою не має сенсу, тому що все змиється за 5 хв, плюс все це забруднює воду в басейні та Вам доведеться платити штраф від 2000 грн та негайне припинення зйомки!

5. Правила використання обладнання
У залі надано 3 імпульсні джерела + стандартні насадки (шторки, рефлектори, софти та ін.) та 3 джерела постійного світла. Про наявність дод. джерел питайте у співробітників студії. Є можливість встановлення додаткового обладнання на прохання клієнта, час на його монтаж не віднімається від часу вашого бронювання. Рекомендуємо заздалегідь планувати тривалість оренди залу з урахуванням необхідного часу на монтаж-демонтаж конструкцій, оскільки студія надає лише 30 хвилин на підготовку. Після проведення зйомки наш тех. фахівець у строгому порядку зобов’язаний провести огляд використаного обладнання щодо його псування чи ушкодження. Орендар несе повну матеріальну відповідальність і в разі потреби буде покликаний відшкодувати понесені студією під час зйомки збитки згідно з тарифами ринкової вартості обладнання.
6. Змінне взуття
При вході до студії обов’язковою є зміна вуличного взуття: ми надаємо гумові крокси нашим Гостям, або ви можете принести з собою чисті гумові капці (не чисте вуличне взуття, кросівки тощо заборонені). Використання бахіл суворо забороняється за правилами безпеки у зв’язку з певною специфікою студії.
7. Сміття. самостійне прибирання.
Все сміття, що зібралося в процесі зйомки, має бути зібране і винесене орендарем.
8. Інше
8.1. Студія не дає гарантій чистоти звукозаписів.
8.2 Адміністратор не завжди перебуватиме в студії у не орендований час.
8.3 Відповідальність за безпеку та здоров’я дітей при знаходженні в студії повністю лежить на особах, що їх супроводжують.
8.4 Бронюючи студію чи підписуючи договір, ви автоматично даєте згоду дотримання описаних правил.
8.5 Ухилення від дотримання всіх описаних правил не може бути виправдане їх незнанням.
8.6 Студія New Ocean – це приватна власність і в разі потреби може відмовити Орендарю у наданні залу та будь-яких інших доступних послуг на власний розсуд.
8.7 У разі зйомки фото або відео оголеної натури всі моделі повинні мати документи, що підтверджують повноліття.
8.8 Студія та адміністратори не несуть відповідальності за залишені речі у залах, а також поза залами студії. Речі можуть бути лише в орендованому залі в орендований час. Також адміністратори студії не приймають особисті речі на зберігання у приміщеннях студії.
8.9 Адміністрація залишає за собою право не допускати до студії та видаляти зі студії осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння без відшкодування вартості орендованого часу.
8.10 У разі порушення правил оренди студії або некоректної поведінки, адміністрація має право відмовити у наданні послуг без відшкодування вартості орендованого часу.
8.11 Вхід із тваринами заборонено.
8.12 Заборонено! Наклеювати на стіни студії клейку стрічку, скотч, а також свердлити отвори та монтувати кріплення.

9. Форс-мажор.
У разі відсутності технічної можливості проведення зйомок у вже орендований та оплачений час за обставинами, що не залежать від студії та її персоналу (відключення електроенергії, псування води, пожежа, повінь, землетрус та інше) — працівники студії мають право перенести оплачений час на інший зручний для замовника день або повернути повну передоплату замовнику.
Просимо донести правила до Ваших клієнтів, тому що при оренді фотостудії всі учасники зйомки автоматично погоджуються з усіма вищезазначеними правилами студії.
Всі правила створені саме для вашого комфортного перебування у нас, і ми дуже сподіваємось на ваше розуміння!
Вода у басейні
Вам має бути цікаво що означає «вода, що відповідає всім нормативам». У цьому параграфі пояснимо докладніше. Як і в будь-якому басейні наша вода знезаражена реагентами та очищена багатоступеневими фільтрами. Фільтрація циркулює 24 години на добу, і не тільки очищає воду, а й доповнює її хімічними реагентами та освітлювачами, паралельно пропускаючи її через ультрафіолет. Сам басейн обладнано автоматичним контролем хімічних параметрів води. Відповідно до вимог вода містить хлор у мінімальній кількості, що не впливає на шкіру голови, волосся, очі. Вода в морському басейні що додатково знезаражує її та не пересушує шкіру як у звичайних басейнах, сіль у басейні на тому рівні, щоб її зовсім не відчувалося для очей, але було корисно для шкіри.
Температура води постійно підтримується лише на рівні 32-34 градусів.Для порівняння температура води у звичайному басейні 26 градусів, у Червоному морі 24-28 градусів. Об’єм басейну складає 27 тонн води.
Для заповнення басейну водою і подальшого його поповнення у нас пробурена власна свердловина прямий біля басейну з якою ми гойдаємо кришталево чисту воду в басейн і все одно, щоб вона була так оптично чиста додатково очищаємо. Воду з крана якої більшість миється очистити до такого оптично чистого стану дуже важко, інколи ж і неможливо.
Для тих, хто ставить питання як часто змінюється вода і чи зливаємо ми її щодня після кожного відвідувача, відповідаємо – на заповнення басейну водою йде 2 дні, після чого 5 додаткових днів потрібно на додаткове очищення (до оптичної чистоти) і нагрівання до певної температури. Через 7 днів підготовки маємо 27 тонн практично питної води, собівартість якої 20 000 грн (включаючи всі витрати на фільтрування, електрику, нагрівання, реагенти та ін.). Після такої ретельної підготовки та фільтрації ми дозволяємо собі не перейматися вашим здоров’ям!). Далі часткова підміна води здійснюється відповідно до регламенту та Європейських норм щодо дотримання чистоти води у громадських басейнах.
Для моделей
Висота басейну 180 см, рівень води 160-164 см. Сам басейн теплий 32-34 градуси. Завдяки вибраному рівню води Вам буде комфортно, і ви не втрачатимете почуття опори. Ну а якщо Ви нижче 160 см, то ми можемо надати Вам необхідні пристрої (підставку), щоб Ви могли дістати ноги до дна.Це дасть Вам можливість залишатися спокійною та позувати у необхідних позах без страху та ризику. Саме позах, оскільки плавати у басейні не дозволяється.
Ми навчимо Вас занурюватись та позувати у воді, враховуючи всі особливості. Для нас це є щоденною роботою. Ми допоможемо вам подолати всі складнощі у процесі зйомки. Увійти до нас можна тільки в змінному взутті (гумових капці, які ви можете принести з собою заздалегідь вимивши їх (не кросівки тощо)!) Вам будуть запропоновані гумові крокси при вході якщо ви не взяли своє взуття. необхідно зняти Якщо ви використовуєте свої костюми, то прочитайте правила їх підготовки «Використання своїх суконь, костюмів і тканин» «Реквізит для зйомки принести з собою» (не забувайте пакет для мокрих речей).І також з собою потрібно взяти два великі рушники.
Не варто планувати багато образів на один знімальний процес. За годину в середньому можна опрацювати максимум два образи. Не рекомендується використовувати образ із взуттям, оскільки у багатьох випадках його використання не є допустимим. Вам слід підготувати фото, що вам сподобалися, так адміністратору буде легше надати допомогу фотографу. Якщо ви прийдете зі своїм візажистом, вам необхідно розрахувати час. Ви повинні бути готові протягом 15 хвилин до початку. Слід повідомити візажисту, що від нього вимагається супровід, бо самостійно коригувати макіяж у воді у
басейні та Вам доведеться сплачувати штраф адміністратору!
Не можна використовувати одяг, який раніше не був спеціально підготовлений до такого роду зйомок. Одяг потрібно випрати з невеликою кількістю порошку (50% від порції) без використання кондиціонера, і обов’язково ополоснути без використання інших засобів. Перед зйомкою та зануренням одяг обов’язково перевіряють на стійкість до забарвлення, замочуючи в тазику з теплою водою, у випадку найменшого фарбування води або відпадаючих частин від неї будь-якого розміру, одяг (реквізит) до зйомки не допускається (перенесення оренди або повернення коштів у такому випадку)).
Одяг та реквізит, який Ви орендуєте у нашій студії, підготовки не потребує!
P.S. Наші співробітники виконують правила в одній із найтехнічніших складних фотостудій у нашому місті. Ними враховуються безліч деталей, які можуть бути вам не такі помітні. При неготовності сприймати ТБ, а це елементарні речі на кшталт того, що електричні пристрої над водою можуть завдати фатальних наслідків, якщо не дотримуватися правил, то краще утриматися від таких зйомок. Всі правила є продуманими до дрібниць та розроблені з метою убезпечити процес зйомки у воді.Скільки потрібно часу на зйомку?
Тут ми спробуємо пояснити процес зйомки (для тих хто намагається відзняти 100 500 моделей і образів за одну годину =)
Починається зйомка з двох-п’яти хвилинних інструкції для фотографа та моделі, далі модель опускається у воду і спочатку хвилин п’ять знаходиться у воді на поверхні, потрібно адаптуватися моделі до іншого середовища та налаштувати обладнання для фотографа виходячи з його переваг.
Далі п’ять-десять хвилин потрібно на пояснення моделі як занурюватися (не пірнати) і безпосередньо практику (техніка занурення різниця від звичної для звичайних людей, дайверів і плавців).
І нарешті через 15-20 хвилин ви почали свою зйомку. А тепер уявіть собі, що модель підведенням проведе 14 від необхідного для отримання кадрів час т.к. при зануренні та спливанні та розправленні тканини кадри не вийдуть, а без повітря модель може провести під водою не так багато часу (це 5-10 секунд).
Корисного (знімального) часу, ви отримуєте з однієї години, ну хвилин 10-20 хв. А якщо це дві моделі, то діліть на два.

Умови скасування оренди

Перенесення дати та часу оренди можливе не пізніше ніж за 72 години (3 дні) до початку оренди! Один раз і не більше ніж на 14 днів за умови перенесення не більше 2 годин оренди. При перенесенні трьох і більше годин оренди стягується неустойка від суми у вигляді 50%. Внесена сума не повертається та йде на погашення простою студії.
Після бронювання студії та внесення передоплати скасування броні з поверненням коштів неможливе, можливе лише перенесення на інший день та час з дотриманням правил перенесення викладених вище п 3.1.
Для скасування або зміни умов бронювання необхідно зв’язатися зі співробітником студії за телефоном або за допомогою особистого візиту до студії.
Скасування та будь-які зміни у бронюванні вважаються дійсними лише у разі підтвердження цієї дії уповноваженим співробітником студії.
Суму внесеної передоплати буде враховано в день надання послуг та остаточний розрахунок Орендаря з Орендодавцем.


Простір New Ocean також відомий як: Нью Оушн