Svitlo – 2 зали фотостудії з природним світлом у Харкові

Тип простору

Адреса

Харків, Холодногірський район, Гімназійна набережна, 16   карта

Svitlo – це світла фотостудія з 2 залами, де є біла циклорама, кольорові тканинні та паперові фони, дитяча зона та ін. У студії багато природного світла, лаконічний декор та великий вибір професійного студійного обладнання. Простір Svitlo чудово підійде для будь-якого виду фото та відео зйомок.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Кондиціонер
 • Опалення
 • Туалет
 • Імпульсне світло
 • Інтерʼєр
 • Паперові фони
 • Природне освітлення
 • Тканинні фони
 • Циклорама
 • Штори блекаут

Платні послуги

 • Гримерка

Ціни простору Svitlo

Великий зал

450 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: великі вікна.
Місткість залу: до 6 осіб.
Обладнання:

 • Стійка журавель.
 • Октобокс великий – 140 см.
 • Октобокс маленький + стільники 87 см.
 • Стріпбокси 120х30 см та 140х30 см – 2 шт.
 • Софтбокси – 120х80 см, 90х60 см – 4 шт та 100х80 см – 2 шт.
 • Портретна тарілка 57 см + стільники.
 • Рефлектор – 4 шт.
 • Шторки – 2 шт.
 • Кольорові фільтри.
 • Тубуси 2 шт + кольорові фільтри.
 • LED панелі – 2 шт (24х32 см).

У залі є локації з різними диванами, стільцями та кріслами. Меблі різних форм представлені в широкій колірній гамі: відтінки бежевого, червоного, коричневого та білого. Є велике ліжко зі стійками на фоні стіни, а також біла циклорама з кольоровими фонами, на які в сонячну погоду падають тіні. У залі є подіум зі сходами.

Малий зал

450 грн/година
погодинна оренда залу

Вікна: великі вікна.
Місткість залу: до 6 осіб.
Обладнання:

 • Стійка журавель.
 • Октобокс великий – 140 см.
 • Октобокс маленький + стільники 87 см.
 • Стріпбокси 120х30 см та 140х30 см – 2 шт.
 • Софтбокси – 120х80 см, 90х60 см – 4 шт та 100х80 см – 2 шт.
 • Портретна тарілка 57 см + стільники.
 • Рефлектор – 4 шт.
 • Шторки – 2 шт.
 • Кольорові фільтри.
 • Тубуси 2 шт + кольорові фільтри.
 • LED панелі – 2 шт (24х32 см).

У малому залі є декілька фотозон: дитяча, вітальня та кабінет. У дитячій зоні багато м’яких іграшок, декоративні сходи, вігвам з м’яким килимком та подушечками. У бізнес-зоні розташований робочий стіл з набором оргтехніки та канцелярських товарів. Зона вітальні прикрашена затишним диваном та зеленим куточком з екзотичними кімнатними рослинами.

Гримерка

50 грн/година
погодинна оренда 1-го робочого місця

У студії Svitlo є гримерна кімната, де можна приготуватися до зйомки.

Заходи

Svitlo обирають для таких заходів:

Відгуки

0 із 5.0
  0 відгук(ів)
Відгуків ще немає
Вже відвідали цей простір? Поділіться своїм враженням, щоб ми могли стати ще краще 🙂

Найпоширеніші питання про Svitlo

Де знайти Svitlo?

Простір знаходиться за адресою: Гімназійна набережна, 16, Харків.

Який графік роботи Svitlo?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, без вихідних

Яка вартість оренди приміщення у просторі Svitlo?

Вартість оренди починається від 450 грн/година. Мінімальний час оренди приміщень - 1 год.

Як можна звʼязатися з Svitlo?

Звʼязатися з Svitlo можна по телефону, по електронній пошті, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Правила оренди простору

Вартість та умови оренди фотостудії
Якщо Ви в студії вперше, розраховуйте час оренди з урахуванням додаткових 10-15 хвилин для вступного інструктажу з техніки безпеки, поводження з обладнанням та поведінки в студії. Важливо пам’ятати, що після Вас орендуватимуть студію Ваші колеги-фотографи, тому закінчуйте знімальний процес за 5-7 хвилин до закінчення часу оренди, щоб встигнути зібрати свої речі та прибрати за собою.
Робочий час фотостудії з 9:00 до 21:00. Фотостудія може бути орендована за попереднім погодженням у неробочий час (включаючи вихідні та святкові дні). При замовленні оренди фотостудії повідомте нам Ваше прізвище та ім’я, контактні дані, характер зйомки.
Мінімальний період оренди 1 год. Вартість 1 години оренди будь-якої із залів у робочий час становить 400 грн, вартість оренди гримерки – 50 грн на годину.
У вартість оренди фотостудії включено використання: імпульсних та постійних приладів (Постійні прилади замовляються при бронюванні), що знаходяться у студії, софтбоксів, кольорових фільтрів, портретних тарілок, рефлекторів, шторок та будь-яких інших модифікаторів світла з асортименту фотостудії, залах. Детальний список доступного обладнання, інвентарю та аксесуарів представлений в описі, а також може бути представлений Вам у студії нашим адміністратором на вимогу.
При завданні матеріальних збитків клієнт зобов’язаний у повному розмірі сплатити за покупку нового обладнання/реквізиту або ремонт пошкодженого. Перелік чинних цін обладнання та декорацій можна отримати в Адміністратора.Робота знімальної команди понад 6 осіб (включно з фотографом) додатково обговорюється з адміністрацією при бронюванні знімального часу.
Бронь часу оренди в студії провадиться по 100% передоплаті. Повна оплата за оренду здійснюється виключно перед початком зйомки. Це дозволить Вам спокійно працювати та вбереже від небажаних казусів. При достроковому завершенні знімального процесу вартість не зменшується і заброньований час оплачується повністю.
Перед початком Вашої роботи в студії адміністратор повідомить Вас про час приходу наступних клієнтів та можливість продовження (заброньованого) часу оренди. У разі продовження оренди фотостудії мінімальний інтервал тарифікації – 30 хвилин. Про закінчення часу оренди адміністратор попередить Вас заздалегідь. У цей момент Ви повинні повідомити про намір продовжити час, якщо така можливість є, та внести оплату за продовжений час.
При замовленні фотостудії вказується час початку та закінчення всього знімального процесу, тому Ваше запізнення не знімає з Вас матеріальної відповідальності, взятої на себе при бронюванні студії.
У фотостудії дозволяється ходити виключно у змінному чистому та сухому взутті або босоніж. Це стосується всіх учасників знімального процесу (навіть тварин). Взуття, яке витерли мокрими серветками – чистим не вважається! При зйомці у взутті, щоб уникнути пошкодження фонів, моделі підклеюють каблуки та підошви скотчем.
У разі пошкодження або незворотного забруднення фону здійснюється оплата в сумі 250 грн за кожен пошкоджений метр паперового фону.Довжина пошкодженого фону розраховується за погонним метром від краю фону до пошкодження з мінімальним кроком 1 метр. У разі пошкодження або незворотного забруднення фону тканини, Ви повинні виплатити повну вартість фону.
Якщо проводиться зйомка будь-яких оголених (або частково оголених) інтимних частин тіла, модель, яка бере участь у зйомці, повинна мати документ, що підтверджує повноліття (паспорт). У разі відсутності документа, адміністрація залишає за собою право відмови у наданні фотостудії в оренду. Заборонено знімати порнографічний характер. Забороняється курити.
Якщо куріння необхідне створення необхідного образу, цей випадок узгоджується окремо під час бронювання студії. Курити можна лише за межами фотостудії. Забороняється приходити у нетверезому стані, розпивати алкогольні напої та займатися діяльністю, здатною завдати шкоди студії чи персоналу, а також займатися діяльністю, яка не відповідає призначенню фотостудії.

Будь ласка, поставтеся з розумінням до того, що в разі неналежної поведінки будь-якого з учасників Вашої зйомки, студія має право перервати Вашу зйомку та попросити Вас та всіх учасників знімальної групи залишити межі фотостудії. При серйозних порушеннях, адміністрація залишає за собою право відмовляти в оренді.

Забороняється виносити обладнання за межі студії. Забороняється використання відкритого вогню. Знаходження у студії тварин узгоджується заздалегідь. Відповідальність за них, як то – псування майна студії, некоректна поведінка, агресія, стан здоров’я, покладається на Вас, і у разі заподіяння тваринами будь-якої шкоди студії Ви будете зобов’язані заплатити штраф, розмір якого визначається для кожного випадку окремо, виходячи із заподіяного шкоди.
Якщо разом із батьками на зйомку приходять маленькі діти, подбайте у тому, що вони перебували під наглядом. Безконтрольна поведінка дітей може призвести як до травм самих дітей, так і до псування обладнання студії.
Студія не несе відповідальності у разі травмування або отримання іншої шкоди будь-ким з учасників знімального процесу. У разі псування обладнання або іншого майна студії, Ви несете повну відповідальність, згідно з цими правилами оренди студії. Використання будь-яких спецефектів (дим, конфетті, мильні бульбашки, рідини тощо) на майданчику потребує домовленості з адміністрацією студії.
Використання обладнання та інвентарю фотостудії.
Відповідальність за справність обладнання під час оренди фотостудії лежить на Вас. Якщо Ви помітили будь-яку несправність обладнання, обов’язково повідомте про це. В іншому випадку Ви ризикуєте опинитися на місці винуватця несправності. Зміна модифікаторів, насадок, а також зміна фону здійснюється адміністратором. Будь-які маніпуляції з обладнанням слід проводити дуже обережно.Якщо ви не знаєте, як поводитися з обладнанням, попросіть адміністратора Вам допомогти.
Студія вітає дбайливе ставлення до обладнання фотостудії. Замовник зобов’язаний дотримуватись всіх правил пожежної безпеки, санітарних норм, правил експлуатації будівель, правил громадського порядку, правил охорони праці при роботі з побутовими приладами. У разі приведення студійного обладнання або аксесуарів у непридатний стан з Вашої вини, або заподіяння будь-якої іншої шкоди студії Вами або будь-ким з учасників Вашої зйомки, Ви зобов’язані виплатити вартість ремонту, або покупки аналогічного предмета, якщо ремонт не можливий.
Сума штрафу визначається для кожного випадку окремо, виходячи із завданих збитків. При цьому якщо студія змушена простоювати через заподіяні Вами збитки, Ви оплачуєте також час простою студії в розмірі 10% від суми штрафу за кожен день простою. Щоб уникнути конфліктів, будь ласка, ознайомте всіх учасників зйомки з правилами оренди студії. Незнання правил не буде підставою для несплати штрафів. Коли оренда фотостудії закінчилася, Ви повинні перевірити обладнання. Усі прилади мають бути відключені від мережі. Реквізит, що використовується, повинен знаходитися на своїх місцях, а студія залишитися чистою.
Після зйомки переконайтеся, що Ви забрали усі свої речі. За втрачені речі адміністрація фотостудії не несе відповідальності.

Умови скасування оренди

Скасувати оренду фотостудії можна за 48 годин до зайнятого часу. У разі скасування менш ніж за 48 годин передоплата не повертається. У разі частих скасування оренди фотостудії або небажання оплачувати замовлений час, адміністрація залишає за собою право відмовити у подальшому наданні фотостудії в оренду.


Простір Svitlo також відомий як: Svitlo Photospace, Світло, Свитло