Погодинна оренда місць в коворкінгах в Україні

Коворкінги поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Коворкінги


Київ, метро Позняки
від 300 до 1 000 грн/година


Київ, метро Почайна
від 70 до 450 грн/година


Київ, метро Олімпійська
від 200 до 400 грн/година


Київ, метро Арсенальна
від 60 до 2 900 грн/година


Київ, метро Берестейска
від 400 до 1 000 грн/година


Львів, Галицький район
від 70 до 500 грн/година


Львів, Галицький район
від 60 до 550 грн/година


Львів
від 100 до 750 грн/година


Київ, Святошинський район
від 600 грн/година


Одеса, Приморський район
від 500 грн/година


Київ, метро Палац спорту
від 80 грн/година


Київ, метро Либідська
від 100 грн/година


Харків, метро Площа Конституції
від 350 до 1 000 грн/година


Київ, метро Кловська
від 60 до 600 грн/година


Одеса, Київський район
від 350 до 550 грн/година


Одеса, Приморський район
від 375 грн/година


Одеса
від 400 до 2 500 грн/година


Одеса, Приморський район
від 250 грн/година


Одеса, Приморський район
від 140 до 210 грн/година


Київ, метро Лукʼянівська
від 120 до 750 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Коворкінги в Україні - загальний рейтинг

4.3 із 5.0
  3 відгук(ів)

Останні відгуки

★★★★☆   4 из 5.0

 Красивый коворкинг, но жаль, что нет почасовой аренды. А было бы очень удобно, уверенна, что многие жильцы ЖК ходили бы сюда работать.


★★★★★   5 из 5.0

 Красивый коворкинг смножеством мест у окна. Минус, что нет почасовой аренды, а в остальном все отлично.


★★★★☆   4 из 5.0

 Арендовали у Вас помещение на Ломоносова 73 - з, Киев Beeworking Golosiiv – коворкинг с библиотекой на крыше 11.06.2021 с 10:00 до 15:00 для психологического тренинга. Локация и услуги очень понравились за исключением досадных нюансов во время пребывания в локации. Прибывши на место локации мы увидели рабочих которые чинили систему кондиционеров при этом кондиционеры работали на полную мощность. При просьбе сотрудников хаба отключить или уменьшить охлаждение нам ответили, что это невозможно так как чинится система. При этом на всем протяжении времени аренды рабочие постоянно ходили по помещению пили кофе мыли инструменты и этим мешали проведению психологического тренинга. Сообщила об этом координатору сказали вопрос этот решат, но к сожалению так и не был решён. В итоге участники тренинга замерзли и чувствовали себя дискомфортно из-за того, что рабочие постоянно ходили и мешали проведению тренинга. Хотелось бы чтобы таких нюансов не повторялось при дальнейшей аренде.


5 причин чому варто працювати у коворкінгу

При оренді місць у коворкінгах дуже важливою є атмосфера та загальний простір, який налаштовуватиме на продуктивну діяльність. При виборі коворкінгу, на перший погляд, здається, що вони всі абсолютно однакові: усюди стильні приміщення, безлімітна кава та снеки, ергономічні крісла та ін. Тому нижче ми приведемо основні моменти  на які слід звернути увагу, вибираючи своє комфортне робоче місце:

  • Вид абонемента. Залежно від того працюватимете ви одні або в команді, залежить і розмір необхідного робочого простору. Тому коворкінги створили різні види абонементів, які включають як 1 закріплене або не закріплене робоче місце, так і цілий офіс під ключ, який повністю належатиме вам. При цьому не потрібно буде думати про охорону чи прибирання приміщення, адже все включено у вартість.
  • Наявність комʼюніті. Як правило, коворкінги дуже люблять Компанії, які у них орендують місця і тому часто можна зустріти лише помісячну оренду місця без оренди місця у коворкінгу погодинно. Така оренда дозволяє створювати цілі ком’юніті підприємців, та можливість використовувати особливі фішки простору такі як: безоплатні юридичні чи фінансові консультації, цілодобовий доступ, відвідування закритих лекцій та семінарів та багато іншого. Але якщо Ви сумніваєтесь, то в коворкінгах часто можна скористатися тестовим часом, щоб зрозуміти підходить вам хаб чи ні.
  • Гарний дизайн інтер’єру. На сьогодні різноманітність та технологічність коворкінгів дуже велика. Від простих лаконічних робочих місць до відкритого простору зі своїм спортзалом, лаунж зоною, кухнею та іншим. Все залежить від вашого смаку та переваг. Ми вказуємо про всі зручності коворкінгів на сайті, щоб ви могли вибрати максимально комфортний варіант.
  • Кухня та безлімітні гарячі напої. Ще однією особливістю всіх коворкінгів є відкрита гостинність. Практично скрізь у вартість робочого місця входять безплатні та безлімітні чай, кава, а інколи навіть і снеки. Це дуже зручно, коли немає часу відволіктися на обід, а під рукою є гарячий напій і перекус, який зможе зігріти та на якийсь час вгамувати голод.
  • Тиша. Звичайно ж, для когось це є вирішальним фактором при виборі свого робочого місця. Коворкінги часто ділять на зони, тому навіть якщо ви працюєте в опен спейсі завжди зможете знайти тихе місце. Адже для спілкування в хабах є переговорні кімнати, звукоізольовані телефонні будки та лаунж зони.

Бажаємо Вам знайти своє класне робоче місце, яке надихатиме на нові проєкти та створюватиме унікальну продуктивну атмосферу💡

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду коворкінгу

Яка вартість оренди коворкінгу?

Вартість оренди коворкінгу починається від 50 грн/година, а середня вартість - від 210.4 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору коворкінгу?

Почніть свій вибір коворкінгу зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти коворкінгу у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди коворкінгу?

30 із 249 просторів України знаходяться у розділі Коворкінги.