Погодинна оренда футбольного залу в Україні

Футбольні зали поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Футбольні зали

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Як орендувати футбольний зал в Україні⚽️?

Щоб орендувати футбольний зал в Україні, вам потрібно знайти необхідний за місцем та ціною зал та зв’язатися з його власником або менеджером для отримання більш детальної інформації та узгодження умов оренди.

Ось декілька кроків, які можуть допомогти вам знайти футбольний зал для оренди:

  1. Зробіть пошук в Інтернеті або в каталозі Roomroom. Ви можете знайти різні варіанти, включаючи комерційні футбольні зали та зали, що належать місцевим командам або спортивним клубам.
  2. Зв’яжіться з власниками залу. Оберіть декілька варіантів, що Вам до вподоби та зв’яжіться з власниками футбольних залів або їх менеджерами. Зазвичай на Roomroom ми вказуємо усі можливі варіанти для звʼязку з простором напряму.
  3. Уточніть умови оренди. Під час розмови з власниками залів запитайте про умови оренди та ціни. Уточніть, як довго можна орендувати зал, які є розміри поля, скільки гравців можуть займатися одночасно, чи є доступ до роздягальні та душових, чи є можливість орендувати необхідне обладнання (наприклад, м’ячі та ворота).
  4. Внесіть оплату.  Залежно від умов, ви можете повністю або частково оплатити оренду заздалегідь. Уточніть це з власником залу та забезпечте оплату до початку оренди.
  5. Приїжджайте в зал та насолоджуйтесь грою. У день оренди приїдьте до залу за кілька хвилин до початку занять. Зазвичай у спортивних комплексах є роздягальні та душові, де ви зможете підготуватися до тренування. Після закінчення занять поверніть зал у такому ж стані, як і отримали його, і оплатіть за додатковий час, якщо затримались. Також зверніть увагу на правила та інструкції безпеки, щоб уникнути травм та зберегти спортивний дух гри.🏆

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду футбольного залу

Яка вартість оренди футбольного залу?

Вартість оренди футбольного залу невідомо, оскільки ще немає футбольного залу. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору футбольного залу?

Почніть свій вибір футбольного залу зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти футбольного залу у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди футбольного залу?

0 із 249 просторів України знаходяться у розділі Футбольні зали.