Room Studio – 2 сучасні квартири-студії для зйомок у Києві

Тип простору

Адреса

Київ, метро Видубичі, вул. Будіндустрії, 7   карта

Room Studio – це сучасна кіно- та фотостудія у стилі скандинавських квартир. В студії є все необхідне обладнання для професійних зйомок кіно, телепередач, кліпів та ін. Простір Room Studio складається з 2 локацій у вигляді 2 різних квартир та додаткових технічних приміщень для знімальних груп, є безоплатна цілодобова стоянка.

Зручності

 • Wi-Fi
 • Вентиляція
 • Кондиціонер
 • Опалення
 • Туалет
 • Гримерка в залі
 • Грузовий ліфт
 • Інтерʼєр
 • Кухня
 • Ліжко
 • Природне освітлення
 • Штори блекаут

Платні послуги

 • Додаткове обладнання
 • Додатковий реквізит
 • Кейтеринг
 • Оренда меблів
 • Фарбування стін

Ціни простору Room Studio

Студія R1

Договірна ціна

Площа: 110 м2
Висота стелі: 3.2 м
Вікна: великі вікна.
Місткість залу: для фотозйомки – до 7 осіб, для відеозйомки – до 20 осіб, для продакшн компаній – від 25 осіб.
Обладнання: студійне світло Mircopro EX-600 (600 Дж), LED-панелі Godox LED500W 5600К, LED-моноблоки Godox SL-150W Daylight, Bowens софтбокс Mircopro 50х70 см, софтбокс октобокс з сотами 120 см для студійних спалахів Bowens.

Локація знаходиться на 1 поверсі, вікна виходять у двір. Приміщення складається з кухні-студії з великим дерев’яним столом, вітальнею з сірим диваном та картинами й гардеробною кімнатою. Для клієнтів простору Room Studio на локації є кухня та санвузол.

Студія R3

Договірна ціна

Площа: 180 м2
Площа основного залу: 100 м2
Висота стелі: 3.2 м
Вікна: великі вікна.
Місткість залу: для фотозйомки – до 7 осіб, для відеозйомки – до 15 осіб, для продакшн компаній – від 25 осіб.
Обладнання: студійне світло Mircopro EX-600 (600 Дж), LED-панелі Godox LED500W 5600К, LED-моноблоки Godox SL-150W Daylight, Bowens софтбокс Mircopro 50х70 см, софтбокс октобокс з сотами 120 см для студійних спалахів Bowens.

Інтерʼєр простору складається з кухні-студії з островом, гостьовою кімнатою з каміном та невеликою бібліотекою, спальнею з вінтажними елементами декору та дитячою кімнатою. З додаткових приміщень в студії також є гримерна кімната, робоча кухня та санвузол.

Заходи

Room Studio обирають для таких заходів:

Відгуки

0 із 5.0
  0 відгук(ів)
Відгуків ще немає
Вже відвідали цей простір? Поділіться своїм враженням, щоб ми могли стати ще краще 🙂

Найпоширеніші питання про Room Studio

Де знайти Room Studio?

Простір знаходиться за адресою: вул. Будіндустрії, 7, Київ.

Який графік роботи Room Studio?

Робочий графік простору: 9.00 - 21.00, цілодобово за попереднім записом, без вихідних

Як можна звʼязатися з Room Studio?

Звʼязатися з Room Studio можна по телефону, через Facebook повідомлення, через дірект в Instagram.

Парковка
Безоплатна парковка на території простору.
Правила оренди простору

Часом закінчення оренди вважається час, коли орендар залишає Локацію, а не коли закінчує зйомку.Ви повинні враховувати час відновлення Локації після зйомки.
Вхід до основної зали студії лише у змінному взутті. Захист стін, підлоги та реквізиту під час масштабних зйомок є обов’язковим.

Бронювання Студії
Гарантоване Бронювання дати для зйомок коштує 5000 грн.
Доступ до Локації надається після повної оплати знімального таймінгу та з внесенням застави до початку зйомок.

Час роботи
Графік роботи студії 09:00 – 21:00 (цілодобово або під таймінг клієнта: за домовленістю)
Стандартна оренда – від 3-х годин.

Збитки фотостудії
Орендар несе повну матеріальну відповідальність за псування та поломку студійного обладнання та реквізиту, що перебувають у залах під час оренди та відшкодовує збитки виключно у грошовому еквіваленті та 100% обсягу від вартості зіпсованого чи пошкодженого обладнання, аксесуарів, меблів та декорацій студії. Стягується із застави.

Передплата та Застава
Студія працює за 100% передоплатою. Оплата можлива картковим та безготівковим розрахунком. Сума оплати не зменшується у разі запізнення або дострокового завершення зйомок. Застава та оплата мають бути внесені до початку зйомок.

Овертайм та Скасування
Перероблення у Локації оплачується виходячи із суми за годину оренди Локації. Починаючи з кожною 30 хвилиною кожної години. При скасуванні або перенесенні замовлення менш ніж за добу – оплата за броню не повертається.Розуміючи процес створення відео, Студія дозволяє своїм клієнтам:
– Перефарбування стін у свій фірмовий колір (Колір – це те, що здатне впливати на людину, навіть якщо вона про це і не підозрює. Такий потужний інструмент психологічного впливу гріх було б не використовувати, саме тому вибір відповідного кольору для фірмового стилю компанії настільки важливий. Тому ми дозволяємо фарбувати стіни.).
– Перефарбовувати кухні (Кольори фірмового стилю – те, що виділяє компанію на тлі конкурентів і робить відомою на ринку. Тому ви можете фарбувати кухні, міняти стільниці та фасади.).
– Знімати вночі. Ми спеціально створили наші квартири, щоб ви не заважали сусідам. У нас завжди можна знімати вночі, починати рано та створювати унікальний інтер’єр для зйомок вашого продукту.

Наповнення студії реквізитом зі складу
Реквізит до оренди
068 983 59 99
093 983 59 99
Для фотосесії або відеозйомки можна орендувати реквізит поруч зі студією Room Studio на спеціальному складі, який знаходиться за 200 метрів від Локації.

Умови скасування оренди

Скасування або перенесення зйомки після оплати – повернення 50% від сплаченої суми броні. Повна сплачена сума за бронювання не повертається.
При скасуванні або перенесенні замовлення менш ніж за добу – оплата за бронювання не повертається.


Простір Room Studio також відомий як: Cтудія Рум, Рум студия