Погодинна оренда студій для відеозйомки в Україні

Відеостудії поруч з вами: вартість години оренди, фото та повна інформація про кожний простір.

Популярні Відеостудії


Київ, метро Шулявська
від 500 до 4 200 грн/година


Вишневе, Київська область
від 125 до 335 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 800 грн/година


Київ, метро Арсенальна
від 200 грн/година


Київ, Печерський район
від 1 500 грн/година


Львів, Залізничний район
від 600 до 750 грн/година


Київ, Дніпровський район
від 500 грн/година


Київ, метро Шулявська
від 700 до 3 000 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 250 до 300 грн/година


Київ, Соломʼянський район
від 300 грн/година


Київ, метро Деміївська
від 500 грн/година


Київ, Святошинський район
від 375 грн/година


Київ, Дніпровський район
від 500 до 800 грн/година


Київ, метро Тараса Шевченко
від 700 до 1 000 грн/година


Київ, метро Видубичі


Київ, Голосіївський район
від 300 до 1 500 грн/година


Київ, метро Виставковий центр
від 400 до 800 грн/година

Як це працює?

1

Знайдіть ідеальний простір
Перегляньте опис приміщення, фото, умови та ціну

2

Домовтеся про оренду
Звʼяжіться та узгодьте дати оренди

3

Приходьте та надихайтесь
Отримуйте незабутній досвід та приходьте ще

Відеостудії в Україні - загальний рейтинг

4.7 із 5.0
  3 відгук(ів)

Останні відгуки

★★★★★   5 из 5.0

 Дуже круте місце для стрімів. Нам все сподобалось❤️


★★★★☆   4 из 5.0

 Прикольна студія, але не сподобалося, що в залі було багато техніки на циклорамі. Тому локацію зі шторами потрібно було розчищувати для зйомки. Природнього світла тут також небагато, тому враховуйте цей момент, якщо обираєте зал з гарним природнім освітленням.


★★★★★   5 из 5.0

 Очень крутая студия. Хорошие владельцы. Всегда приятно тут снимать, хочется возвращаться)


Як обрати відеостудію для оренди в Україні?

Наші підказки та рекомендації, як вибрати відео студію для самостійної (або професійної) відеозйомки, щоб все пройшло максимально ефективно:

  • Звукоізоляція. Це часто проблема, з якою стикаються при оренді фотостудій для відеозапису. Обов’язково потрібно орендувати студію зі звукоізоляцією – уточніть цей момент, інакше про запис чистого звуку доведеться лише мріяти.
  • Приміщення. Розмір приміщення повинен відповідати вашим критеріям – на RoomRoom ми завжди намагаємось це вказувати. Якщо в кадрі планують знімати хоча б 2-3 особи у повний зріст, то площа залу повинна бути не менше 25-30 м2: а в загалі чим більший зал, тим комфортніше проводити зйомку різних планів.
  • Відео обладнання. Основна відмінність відеостудій від фотостудій – це спеціальне обладнання для запису відео. Тому заздалегідь уточніть чи є в студії необхідне вам обладнання: відеокамери, штативи, прилади імпульсного та постійного світла, змінні фони, телесуфлер… чи може потрібен квадрокоптер? Так само, подумайте чи потрібні вам циклорама або хромакей. Дізнайтеся, що з обладнання є і входить у вартість оренди, а що можна взяти за додаткову оплату, щоб потім не шукати його по всьому місту.
  • Реквізит. Залежно від того, що ви задумали знімати, може знадобитися певний реквізит: стільці, стіл, крісла або диван, телевізор або плазмова панель, біла дошка, звукові колонки тощо. Дізнайтеся, чи є все необхідне, а деякі студії навіть допомагають зі створенням нового унікального реквізиту, тому працюють за замовленням і тим самим заощаджують Ваш час.
  • Допомога спеціалістів студії. Якщо ви плануєте проводити зйомки відео самостійно або зі своєю командою – пропускайте цей пункт. Але якщо збираєтеся просити допомоги у професіоналів, тоді обов’язково уточніть, які фахівці є в студії, вартість однієї робочої години та чи будуть вони вільні в дати зйомок. Далі, запитайте та ознайомтеся з портфоліо – вам повинні подобатись їх роботи. Проаналізуйте, які прийоми та ефекти використовують. Покажіть референси та уточніть, чи зможуть вони зробити, як ви хочете.

Бажаємо вам крутих відео робіт! 🎬

Розміщуйте простір та знаходьте своїх клієнтів

Приєднуйтесь та розкажіть тисячам відвідувачам про ваш простір!


Додати простір

 

Найпоширеніші питання про оренду відеостудії

Яка вартість оренди відеостудії?

Вартість оренди відеостудії починається від 125 грн/година, а середня вартість - від 515.6 грн/година. Як правило, ціна залежить від необхідної площі простору, кількості людей, зручностей у залах,місцезнаходження та того, що включено у вартість оренди: обладнання, меблі, декорації і т.д. Скористуйтеся фільтром по ціні: щоб підібрати простір у вашому бюджеті.

Що варто знати під час вибору відеостудії?

Почніть свій вибір відеостудії зі створення списку вимог, визначте заплановану кількість людей та бюджет. Також визначте тривалість оренди - на скільки годин ви плануєте взяти відеостудії у оренду, скільки годин займе захід у просторі, чи буде це вночі, вдень або ж рано вранці. Якщо є така можливість одразу зробіть список усіх можливих дат, щоб швидко зорієнтуватися якщо потрвбний вам час буде вже зайнятий. Перегляньте усі доступні у вашому місті чи районі простори, ознайомтеся з описом залів та фотографіями, щоб усі співпадало з вашими очікуваннями. Далі, звʼяжіться з простором та ще раз уточніть у Адміністратора чи все що вам потрібно є в наявності у приміщенні для оренди і якщо все окей - бронюйте.
PRO TIP: Не забудьте додати у календар запис про бронюваня 😉

Скільки є варіантів для оренди відеостудії?

17 із 249 просторів України знаходяться у розділі Відеостудії.